معرفی بهترین تولید کننده خودکار تبلیغاتی در تهران _ بدون شک یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد خودکار تبلیغاتی می باشد چرا که یک هدیه عمومی است و اکثریت مردم از آن استفاده می کنند. بنابراین برای هر صنفی قابل استفاده است. شاید در نگاه اول تصور کنید که منظور از خودکارهای تبلیغاتی همین خودکار های پلاستیکی ارزان قیمت می باشد.

با وجود اینکه خودکار تبلیغاتی پلاستیکی هم شامل این دسته است اما خودکار تبلیغاتی می تواند یکی از نفیس ترین هدایای تبلیغاتی باشد به شرطی که فلزی و حکاکی شده باشد. شما می توانید این خودکارهای تبلیغاتی را با یک سررسید و یا سالنامه تبلیغاتی به مشتریان خود هدیه بدهید. یکی از بهترین شرکت ها و تولید کننده خودکار تبلیغاتی شرکت هدیه فاخر گیفت می باشد که می توانید صدها مدل هدیه تبلیغاتی را در آن مشاهده کنید و با مناسب ترین قیمت برای تبلیغات خود خریداری کنید.

تولید کننده خودکار تبلیغاتی

تولید کننده خودکار تبلیغاتی با تولید کننده خودکار فرق دارد. خودکارها عموما در کارخانه تولید خودکار ساخته می شوند و به لحاظ تبلیغات خام هستند. حال این مراکز و شرکت های تبلیغاتی همچون مجموعه فاخر گیفت هستند که با برخورداری از واحد چاپ تبلیغات، که مجهز به دستگاه های پیشرفته چاپ تبلیغات است، یک محصول تبلیغاتی همچون خودکار را با فرآیند چاپ تبلیغات بر روی آن به خودکار تبلیغاتی بدل می نمایند.

با این حساب می توان فرق یک خودکار با خودکار تبلیغاتی را همان طور که از نام آنها نیز پیداست در تبلیغات چاپ یا حکاکی شده بر روی آنها دانست. البته کاری که یک تولید کننده خودکار تبلیغاتی می کند صرفا چاپ تبلیغات نیست. بلکه انتخاب بهترین مواد و متریال چاپ یا انتخاب محصولات خودکار با پتانسیل و بازده بالا برای تبلیغات است که البته از قیمت های مناسبی نیز برای تبلیغات برخوردار باشند.

تولید کننده خودکار تبلیغاتی

تولید کننده خودکار تبلیغاتی

تولید کننده خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، جزو محصولاتی است که در صورت ترجیح برای اهداف تبلیغاتی، پتانسیل موفقیت بسیار بالایی دارند. قیمت آنها بسیار ارزان است و از مناسب ترین محصولات تبلیغاتی در بازار هستند. اینکه بسیاری از شرکت ها، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی را ترجیح می دهند، مقرون به صرفه بودن این محصول در مقایسه با برد تبلیغاتی بالای آن است که در هر جایی از مدرسه و اداره گرفته تا خانه مورد استفاده قرار می گیرند.

اصولا خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی با کیفیت، وظیفه نوشتن را بخوبی انجام می دهند که همین باعث می شود تا به کسانی که اهدا می شود، رضایت داشته باشند و بخواهند از آن استفاده کنند. همینطور معمولا خودکار تبلیغاتی پلاستیکی با رنگ بندی های بسیار متنوع تولید می شود. از این رو در مجموعه هدایای تبلیغاتی فاخر گیفت بیش از ۱۰۰ مدل خودکار پلاستیکی با امکان چاپ لوگو عرضه می شود که به لحاظ کیفیت و قیمت، فوق العاده مناسب هستند.

تولید کننده خودکار تبلیغاتی فلزی

نوع دیگر از خودکار تبلیغاتی، خودکار فلزی تبلیغاتی است. معمولا شرکت هایی از خودکار فلزی تبلیغاتی برای تبلیغات استفاده می کنند که به دنبال تبلیغات ماندگارتر هستند. خودکارهای فلزی به واسطه بدنه فلزی خود که اعم از آلومینیومی یا استیل است، عمر و دوامی طولانی دارند و بعضا مغزی آنها هم قابل تعویض است که همین نیز باعث عمر طولانی آنها می گردد. لذا تبلیغات چاپ یا حکاکی شده بر روی آنها برای مدت طولانی دیده می شوند.

 

خودکار لوتوس کلاسیک بدنه رنگی

شناسه: P-422
تومان 9,550
کد محصول: P-422 خودکار پلاستیکی مدل لوتس بدنه رنگی  با ترکیب رنگ نقره ای در بالا و پایین امکان چاپ متن و لوگوی اختصاصی بر روی بدنه حداقل خرید خودکار 1000 عدد می باشد
هزینه یک ضرب چاپ تکرنگ برای 1000 عدد و بیشتر هر عدد 450 تومان

خودکار تبلیغاتی کیمیا yazar-abs

شناسه: yazar-abs
تومان 5,200
کد محصول: yazar-abs خودکار تبلیغاتی کیمیا yazar-abs دارای رنگبندی مختلف می باشد، این محصول به درخواست مشتری به صورت تک رنگ نیز تولید می گردد. در صورت سفارش محصول با تیراژ بالا می توان رنگ جوهر را به درخواست مشتری به رنگ های قرمز، آبی و یا مشکی تغییر داد. در نظر داشته باشید در صورت موجود نبودن این محصول، در کمترین زمان ممکن تولید می شود. این موضوع در مورد خودکارهای وارداتی قابل انجام نمی باشد چرا که زمان بیشتری برای تولید و ارسال نیاز دارد.
هزینه یک ضرب چاپ تکرنگ 1000 عدد و بیشتر هر عدد 450 تومان

خودکار تبلیغاتی لوتوس سفید lotus-014

شناسه: lotus-014
تومان 9,650

کد محصول: lotus-014

خودکار تبلیغاتی لوتوس سفید lotus-014 دارای رنگبندی مختلف می باشد، این محصول به درخواست مشتری به صورت تک رنگ نیز تولید می گردد. در صورت سفارش محصول با تیراژ بالا می توان رنگ جوهر را به درخواست مشتری به رنگ های قرمز، آبی و یا مشکی تغییر داد.

در نظر داشته باشید در صورت موجود نبودن این محصول، در کمترین زمان ممکن تولید می شود. این موضوع در مورد خودکارهای وارداتی قابل انجام نمی باشد چرا که زمان بیشتری برای تولید و ارسال نیاز دارد.

حداقل خرید خودکار تبلیغاتی 1000 عدد
هزینه یک ضرب چاپ تکرنگ 1000 عدد و بیشتر هر عدد 450 تومان
 

خودکار تبلیغاتی لوتوس کلاسیک گیره رنگی

شناسه: P-421
تومان 8,750
کد محصول: P-421 خودکار پلاستیکی مدل لوتوس ، رنگ بدنه سفید و قسمت بالا و پایین خودکار دارای رنگبندی زیبا می باشد امکان چاپ لوگوی اختصاصی با رنگ دلخواه بر روی بدنه خودکار
هزینه یک ضرب چاپ تکرنگ برای 1000 عدد و بیشتر هر عدد 450 تومان

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی K73-ly

شناسه: K73-ly
تومان 6,900
خودکار تبلیغاتی پلاستیکی K73-ly دارای رنگبندی مختلف می باشد، این محصول به درخواست مشتری به صورت تک رنگ نیز تولید می گردد. در صورت سفارش محصول با تیراژ بالا می توان رنگ جوهر را به درخواست مشتری به رنگ های قرمز، آبی و یا مشکی تغییر داد. در نظر داشته باشید در صورت موجود نبودن این محصول، در کمترین زمان ممکن تولید می شود. این موضوع در مورد خودکارهای وارداتی قابل انجام نمی باشد چرا که زمان بیشتری برای تولید و ارسال نیاز دارد. حداقل خرید 1000 عدد
هزینه یک ضرب چاپ تکرنگ ( برای 1000 عدد) 450.000تومان
 

جای خودکار مقوای

شناسه: 1697
تومان 0
کد محصول: 1697 جای خودکار مقوایی به صورت فلت می باشد و با قیمت بسیار مناسب این جاخودکاری مقوایی صرفا همراه با خودکار ارائه می شود.

جعبه خودکار پلاستیکی طلقی

شناسه: 1696
تومان 0
کد محصول: 1696 جعبه طلقی درب دار قابل استفاده برای خودکار های فاقد جعبه می باشد این جعبه طلقی فقط با خرید خودکار عرضه می شوند

خودکار پلاستیکی لوتوس کلاسیک سفید نقره

شناسه: P-420
تومان 0
کد محصول:P-420 خودکار فشاری مدل لوتوس با بدنه سفید رنگ همراه با گیره و نوک نقره ای دارای فضای چاپ مفید بر روی بدنه خودکار
یک سمت چاپ تکرنگ برای 1000 عدد و بیشتر هر عدد 450 تومان

خودکار پلاستیکی مدل هما رنگی

شناسه: P-472
تومان 0
کد محصول: P-472 خودکار پلاستیکی مدل هما با بدنه رنگی و مکانیزم کمرپیچ امکان چاپ لوگو مشتری بر روی بدنه خودکار وجود دارد. حداقل خرید خودکار پلاستیکی 1000 عدد می باشد.
یک سمت چاپ تکرنگ برای 1000 عدد و بیشتر هر عدد 450 تومان

خودکار تبلیغاتی آدورا تاچ دار

شناسه: 1624
تومان 0
کد محصول: p-410 خودکار تبلیغاتی آدورا تاچ دار امکان چاپ متن و لوگو بر روی بدنه خودکار حداقل خرید خودکار تبلیغاتی 1000 عدد می باشد
یک سمت چاپ تکرنگ برای 1000 عدد وبیشتر هر عدد 450 تومان

خودکار تبلیغاتی بدنه رنگی مدل تیوا

شناسه: P-497
تومان 7,050
کد محصول: P-497 خودکار تبلیغاتی پلاستیکی بدنه رنگی مدل تیوا امکان چاپ لوگو مشتری بر روی بدنه خودکار وجود دارد. حداقل خرید خودکار پلاستیکی 1000 عدد می باشد.
یک سمت چاپ تکرنگ برای 1000 عدد و بیشتر هر عدد 450 تومان

خودکار تبلیغاتی پرشین

شناسه: P-450
تومان 9,850
کد محصول: P-450 خودکار پلاستیکی طرح فلز بدنه رنگی مدل پرشین امکان چاپ لوگو مشتری بر روی بدنه خودکار وجود دارد. حداقل خرید خودکار پلاستیکی 1000 عدد می باشد.
یک سمت چاپ تکرنگ برای 1000 عدد و بیشتر هر عدد 450 تومان
سبد خرید