خرید تیشرت تبلیغاتی سفارشی روشی موثر برای تبلیغ برند و ایجاد آگاهی هرچه بیشتر از آن خواهد بود. امروزه روش های متعددی جهت برندینگ و تبلیغات استفاده می شود که تیشرت های تبلیغاتی سهم زیادی در این زمینه دارند. بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها، به منظور بازاریابی و شناساندن بیشتر خود به مخاطبان از این نوع تیشرت استفاده می کنند که به علت کاربردی بودن آن برای افراد تاثیر بسیار پررنگی در معرفی یک برند دارد. هدایای تبلیغاتی فاخرگیفت طیف وسیعی از تیشرت تبلیغاتی با جنس پارچه، قیمت و طرح متفاوت و  متناسب با نیاز و کسب و کار شما ارائه داده است که بنا به خواست شما و با سفارشی سازی کامل محصول ، طرح و رنگ متفاوتی بر روی هرکدام نقش خواهد بست.

خرید تیشرت تبلیغاتی

تیشرت های تبلیغاتی راهی عالی برای تبلیغ برند شرکت شما هستند. علاوه بر این، از این نوع محصولات می توان به عنوان لباس کار تبلیغاتی نیز استفاده کرد. البته فاخرگیفت محصولات مربوط به لباس کار را در یک دسته بندی جداگانه ارائه می کند که می توانید در صفحه اختصاصی مربوط به لباس کار مشاهده نمایید. پوشیدن تیشرت با طرح سفارشی که نشان دهنده یک برند خاص است برای اعضای یک تیم، شرکت، سازمان نه تنها زیبایی بصری و ایجاد نظم را به همراه دارد ، بلکه با ماندگاری بالا در ذهن مخاطب، نمایانگر اعتبار یک برند نیز هست.

برخی از نمونه محصولات را می توانید مشاهده نمایید. اطلاعات کامل از جنس، رنگبندی، طرح و سبک و قیمت هر تیشرت تبلیغاتی در صفحه محصول قرار داده شده است. همچنین توضیحاتی در مورد تغییر قیمت براساس تغییر رنگ یا سبک یا نوع چاپ را ارائه داده ایم.

تیشرت تبلیغاتی چیست؟

یکی از مهم ترین، ماندگارترین و تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی که می توان با استفاده از آن به صورت طولانی مدت اقدام به تبلیغات کرد، خرید تی شرت تبلیغاتی می باشد. شما می توانید با هدیه دادن یک تی شرت تبلیغاتی به مشتریان، کارمندان و یا هواداران خود یک کمپین تبلیغات گسترده راه اندازی کنید. تیشرت های تبلیغاتی در مدل های مختلفی تولید می شوند که می توانید برای مشاهده کاتالوگ آن ها و یا سفارش محصول با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مجموعه فاخر گیفت بهره مند شوید. این روزها چاپ روی تیشرت ها بسیار مد شده و مورد توجه جوانان و نوجوانان قرار گرفته است. از همین مد می توانید استفاده کنید و برای تبلیغ کسب و کار خود از همین حالا شروع کنید. تنها کافیست طرح مورد نظر خود را برای فاخر گیفت ارسال کنید و تی شرت مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته چاپ تیشرت تبلیغاتی امری مهم است که باید به آن به طور ویژه پرداخته شود چرا که همین طراحی قرار است نظر مخاطبین را جلب کند.

تی شرت تبلیغاتی

هنگامی که بحث رقابت پیش می اید مدیران از هر روشی استفاده می کنند تا بتوانند خود را در این دایره رقابت به جلو بیندازند. تبلیغات یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می توان در این رقابت پیشی گرفت. مقوله تبلیغات از دیرباز در میان مردم و مدیران شرکت ها رایج بوده است و با استفاده از این روش عموما برندسازی صورت می پذیرد. تبلیغات تلوزیون را در نظر داشته باشید. یک برند خاص چندین باز روزانه پخش می شود و مخاطب ناخودآگاه نام برند را در ذهن می سپارد. این موضوع باعث می شود که آن برند برای وی ارجحیت داشته باشد. حال استفاده از هدایای تبلیغاتی و یا خرید یا چاپ تیشرت تبلیغاتی هم به دلیل تبلیغات گسترده و کم هزینه می باشد. با استفاده از هدایا شما می توانید چند صد سفیر رایگان برای تبلیغات داشته باشید. شاید استفاده از دیگر روش های تبلیغاتی سریع تر جواب دهد و لی یک تبلیغات طولانی مدت، گسترده و کم هزینه را می توانید با هدایای تبلیغاتی راه اندازی کنید.

مزایای خرید تیشرت تبلیغاتی

تیشرت ها به دلیل ماهیت و سبک ساده و جذابی که دارند یک انتخاب عالی برای هر موقعیتی هستند و چه در فصول سرما و چه در گرما مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مزایای خرید تی شرت تبلیغاتی نیز همین است که این محصول در هر شرایطی به عنوان پوشاک انتخابی افراد است. استفاده از طرح سفارشی موجب می شود که یک برند به خوبی در معرض دید عموم مردم قرار بگیرد.

سفارشی سازی تیشرت ها این امکان را می دهد که شما هر طرحی که مایل باشید را روی آنها چاپ کنیم و علاوه بر این، سبک، جنس و رنگ و نوع چاپ نیز به انتخاب شما خواهد بود. برای مثال شما می توانید یک خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار با جنس جودون، رنگ آبی و طرح دلخواه سفارش دهید و این فاکتورها بنا به خواست شما قابل تغییر و سفارشی سازی خواهند بود. با چاپ تیشرت تبلیغاتی همراه باشید.

خرید تیشرت تبلیغاتی

خرید تی شرت تبلیغاتی | چاپ تیشرت تبلیغاتی

انواع تیشرت تبلیغاتی

خرید تیشرت تبلیغاتی که توسط فاخرگیفت ارائه می شود هیچ محدودیتی در انتخاب سبک ندارد. آستین بلند، آستین کوتاه، یقه دار، یقه هفت و یقه گرد با هرجنس و رنگی قابل طراحی و ارائه می باشد. البته به عنوان مثال ، برای تیشرت های یقه گرد از جنس نخ پنبه، ویسکوز، اسپان و … استفاده می شود و برای تی شرت یقه دار از جنس هایی مانند جودون (پنبه، پلی استر، لاکرا و غیره) استفاده می کنیم. این موارد بنا به خواست شما و بودجه بندی قیمتی شما می تواند تغییر نماید و نه تنها کیفیت هرکدام بلکه عدم آبرفت را کاملا ضمانت می کنیم.

یکی دیگر از ویژگی های هدایای تبلیغاتی فاخر گیفت، انتخاب و سفارشی سازی سبک یقه تیشرت های یقه دار است. یقه ساده یا کشباف، یقه لاسکنه یا یقه پیراهنی، باتوجه به سلیقه شما قابل انتخاب هستند. برای تمامی این تیشرت ها می توانید فرایند چاپ تیشرت تبلیغاتی را انجام دهید.

خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار

تیشرت های تبلیغاتی در انواع مختلفی ارائه می شوند که می توانید آن ها را در کاتالوگ هدایای تبلیغاتی فاخر گیفت مشاهده کنید. یکی از آن ها خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار می باشد. اگر انتخاب شما این مدل است همین حالا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

خرید تیشرت تبلیغاتی یقه گرد و یقه هفت

همه تیشرت یقه گرد را می شناسید و می دانید یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. این تیشرت برای کسانی که دارای صورت کشیده می باشند بسیار مناسب است و اندام را متعادل تر نشان می دهد. اگر برای تیشرت تبلیغاتی خود نوع یقه گرد را انتخاب کرده اید تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید. خرید تیشرت تبلیغاتی یقه هفت نیز از دیگر گزینه ها می باشد که می توانید از آن برای افراد با شانه پهن و صورت گرد استفاده کنید.

خرید تیشرت تبلیغاتی آستین بلند

انتخاب نوع تیشرت به فصلی که قرار است هدیه بدهید نیز بستگی دارد. در صورتی که در فصل پاییز یا زمستان می خواهید هدیه تبلیغاتی خود را توزیع کنید بهتر است به فکر خرید تیشرت تبلیغاتی آستین بلند باشید.

قیمت تیشرت تبلیغاتی آستین کوتاه

تابستان و وسط گرما افراد ترجیح می دهند که از لباس های آستین کوتاه استفاده کنند چه بهتر که لباس تبلیغاتی شما در این تابستان به تن مشتریان باشد. برای این کار خرید تیشرت تبلیغاتی آستین کوتاه را در اولویت قرار دهید.

خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار سه دکمه

برخی از تیشرت ها دارای سه دکمه در بخش یقه آن هستند که مورد توجه بسیاری از افراد است. این تیشرت ها نیز در زمره انواع تیشرت تبلیغاتی می باشند و می توانید برای خرید آن ها اقدام کنید. خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار سه دکمه یک انتخاب منحصر به فرد برای شما خواهد بود.

خرید تیشرت تبلیغاتی با رنگ بندی متنوع

به جرات می توان گفت که فاخرگیفت بیشترین رنگ بندی را برای چاپ تیشرت تبلیغاتی پیش روی شما می گذارد. نه فقط رنگ های معمول مثل آبی، سبز، قرمز، زرد، بلکه رنگ های ترکیبی از این موارد نیز در دسترس هستند. برای مثال، یقه یا مچ با رنگ متفاوت، تیشرت های دو رنگ، رنگ آستین کاملا متفاوت. در هرحال ما عدم رنگدهی را صددرصد تضمین می کنیم و حتی با چندین بار شستشو هیچ تغییری در رنگ محصول ایجاد نخواهد شد.

خرید تیشرت تبلیغاتی

خرید تیشرت تبلیغاتی

جنس پارچه تیشرت

جنس پارچه های مورد استفاده جهت خرید تیشرت تبلیغاتی فاخرگیفت تنوع بسیاری دارد. جودون ، جودون پنبه ، پنبه لاکرا ، ویسکوز ، ملانژ ، نخ پنبه یا پنبه سوپر یا پنبه یکرو ، فلامنت ، اسپان ، پنبه دورو ، حق انتخاب مناسبی به شما می دهد. هر نوع جنس پارچه ارائه شده توسط ما بدون آبرفت و رنگدهی تضمینی خواهد بود.

خرید تیشرت تبلیغاتی در سایزهای متفاوت

تیشرت های ما از XS  تا  4XL متغیر هستند. یعنی شما می توانید در هر سایز و ابعادی و حتی بصورت سفارشی برای هر فرد خرید خود را انجام دهید. تمامی محصولات این دسته در سایز واقعی یا قواره استاندارد بوده و هیچ محدودیتی در انتخاب نخواهند داشت.

چاپ تیشرت تبلیغاتی

طرح دلخواه خود، بصورت تصویر، لوگو، نوشته با هر نوع فرمت یا طراحی که ارائه دهید، عینا همان طرح را اجرا می کنیم. البته نوع چاپ کمی در قیمت خرید تیشرت تبلیغاتی موثر است، اما انواع روش های چاپ و گلدوزی را می توانید انتخاب کنید. روش های گلدوزی،چاپ کاتربپی یا ترانسفر، چاپ سیلک، چاپ دیجیتال (بیشتر برای جنس فلامنت کاربرد دارد) امکان پیاده سازی هر نوع طرح، عکس یا نوشته ای را روی تیشرت فراهم نموده است.

همچنین چاپ طرح روی پشت، جلو، آستین، یقه تیشرت امکان پذیر است و شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود مکان چاپ طرح را به ما سفارش دهید.

قیمت تیشرت تبلیغاتی

قیمت تیشرت های تبلیغاتی ما یکی از مزایای رقابتی فاخرگیفت است که در میان تولید کنندگان و وبسایت های دیگر، پایین ترین قیمت با در نظر گرفتن جنس، تعداد، نوع چاپ و سبک تیشرت می باشد و ارزان ترین و پایین ترین قیمت را به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات خود ارائه می دهیم. در حال حاضر و باتوجه به محصولات موجود بازه قیمتی از 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان است که در تعداد بالا شامل تخفیفات ویژه خواهد بود و هزینه خرید شما کاهش می یابد. جهت مشاهده قیمت تیشرت تبلیغاتی و سفارش چاپ تیشرت تبلیغاتی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

سفارش تیشرت تبلیغاتی تعداد کم

شما می توانید از یک عدد و تعداد کم تا هر تعداد تیشرت تبلیغاتی که مایل هستید از ما خرید کنید. هیچ محدودیت یا اجباری برای تعداد سفارش وجود ندارد. حتی می توانید در صورت لزوم یک عدد را برای تست و به عنوان نمونه خریداری نمایید و پس از مشاهده  جنس و طرح نهایی و اطمینان از کیفیت محصولات ما ، تعداد بالا سفارش دهید. همانطور که اشاره کردیم ، سفارشاتی که در تعداد بالا ثبت می شوند از تخفیف برخوردار خواهند بود.

تیشرت تبلیغاتی زنانه

مجموعه محصولات ما روی خرید تیشرت تبلیغاتی مردانه متمرکز است و در حال حاضر تیشرت زنانه موجود نیست. به این دلیل که اکثر مشتریان ما در طول دوره چندین ساله فعالیت فاخرگیفت، بیشتر تقاضای تی شرت های مردانه داشته اند. تیشرت های مردانه در ابعاد، جنس، رنگبندی و سبک های متنوع عرضه می شوند. اگر درخواست خرید تیشرت های زنانه را دارید می توانید با شماره تلفن های فاخر گیفت جهت هماهنگی تماس بگیرید.