ست مدیریتی یک هدیه تبلیغاتی نفیس به مدیران ، کارکنان ، دوستان و مشتریان شماست که می تواند ضمن شناساندن و آگاهی از برند شما ، رضایت و خشنودی مخاطبان را به همراه داشته باشد. خرید ست مدیریت در طرح های مختلف و با اجزی متنوع و بسیار شیک را با فاخرگیفت تجربه کنید. ضمن مشاهده محصولات ، می توانید اطلاعات کامل تری از هریک را با کلیک روی محصول مورد نظر بدست آورید. همچنین در ادامه توضیحاتی درباره شرایط فروش ، نحوه خرید و اهمیت ست مدیریت تبلیغاتی برای کسب و کارها و برندها ارائه شده که در تصمیم گیری شما موثر خواهد بود.

اگر مایل به خرید فلش مموری به صورت تکی هستید ، می توانید به صفحه فلش مموری تبلیغاتی مراجعه کنید

برخی از محصولات پیشنهادی

اگرچه ست مدیریتی نسبت به برخی از هدایای تبلیغاتی هزینه بیشتری دارد ، اما یک هدیه فوق العاده شیک برای ارائه به مخاطبان شماست. ما به شما محصولات زیر را پیشنهاد می دهیم که البته برخی از کل محصولات فاخرگیفت هستند.  محصولات زیر را در قیمت های مختلف و با کاربردهای متنوع به شما پیشنهاد می کنیم:

ست مدیریتی چیست؟

ست مدیریتی ، مجموعه ای از لوازم کاربردی برای مدیران و کارمندان و حتی دانشجویان می باشد که می تواند شامل اجزای متعدد و متنوعی باشد که نه تنها برای اهداف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد ، بلکه یک هدیه ارزنده برای ارائه به دوستان و آشنایان است. اما این نوع هدیه ، کاربرد زیادی در تبلیغات دارد و توسط بسیاری از شرکت ها برای ارائه به مدیران سایر شرکتها مورد توجه است که در جلب اعتماد ، نمایش اعتبار یک برند ، وفاداری و ارتباط خوب با مخاطبان تاثیر مستقیم زیادی دارد.

به این دلیل روی این مجموعه نام مدیریتی را گذاشته اند که بیشتر توسط مدیران استفاده می شود ، اما شما به هر فردی می توانید مجموعه ای از ابزار کاربردی را در قالب یک پکیج زیبا و شیک هدیه دهید که شامل لوگو ، اطلاعات تماس و شعار تبلیغاتی شرکت شما باشد.

ست مدیریت

ست مدیریت

اجزا معمول ست مدیریتی

معمولا ست مدیریتی را با اجزایی مثل کیف پول ، خودکار ، جاسوئیچی و سررسید می شناسیم ، اما در سال های اخیر این مجموعه شکل های متنوعی به خود گرفته و اجزای متفاوت دیگری را نیز شامل می شود. فلش مموری ، آینه ، چراغ قوه ، پاوربانک ، جا کارتی ، شارژر و … اجزای دیگری هستند که می توانند به این مجموعه اضافه شوند و یا تعدادی از آنها یک ست متفاوت را تشکیل دهند. اما به طور معمول ، کیف پول و خودکار و جاسوئیچی اجزا ثابت کلاسیک و محبوب این نوع ست ها هستند.

همانطور که گفتیم برای تحقق اهداف تبلیغاتی باید لوگو و اطلاعات تماس مثل آدرس وب سایت شرکت و شعار برند خود را بر روی این اجزا یا بصورت چاپی و یا حکاکی درج کنید.

اهمیت خرید ست هدیه تبلیغاتی

امروزه تبلیغات به شکل های مختلفی انجام می شود که یکی از روشهای پرکاربرد به خصوص در مناسبت هایی مانند سال نو ، ارائه هدایای تبلیغاتی است. خرید ست مدیریت یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی است که برای فرد گیرنده کاربردهای فراوانی هم دارد. گاهی اوقات سازمان ها اگرچه هزینه زیادی هم برای هدایای تبلیغاتی خود انجام می دهند ، اما به نتیجه مطلوب نمی رسند ، در حالیکه با دقت در انتخاب خود می توانند رضایت هدیه گیرنده را به ارمغان آورند.

در دید قرار دادن و ماندگار کردن برند و نام تجاری در ذهن مخاطب ، اهمیت زیادی برای سازمانها دارد ، پس چه چیزی بهتر از یک مجموعه نفیس و شیک برای ارائه به آنها!؟

اهمیت دیگری که میتوان برای ست مدیریتی ، زمانیکه به کارمندان و همکاران داده می شود ، ایجاد حس وفاداری به آنهاست و موجب هماهنگی میان ابزار مورد استفاده توسط کارکنان در محیط کار می شود. اما اگر اجزا باکیفیت و کاربردی را انتخاب نکنید ، نمی تواند نتیجه جالبی به همراه داشته باشد.

ست مدیریت

ست مدیریت

انواع ست هدیه فاخرگیفت

فاخرگیفت براساس تجربه ای که در طول چندین سال فعالیت حوزه گیفت های تبلیغاتی بدست آورده ، چندین نمونه پکیج هدیای مدیریتی با اجزا متفاوت را پیش روی شما قرار می دهد. ست 3تکه ، 4، 5 و 6 تکه و حتی نیم ست های بسیاری زیبایی را مشاهده می نمایید که با قیمت های بسیار پایین تر نسبت به نمونه های موجود در بازار به فروش می رسند. فلش مموری تبلیغاتی ، جاکلیدی ، کیف پول ، خودکار ، پاوربانک ، جای کارت ، اسپیکر ، هندزفری و بسیاری از اجزای دیگر را می توانید برای پکیج موردنظر انتخاب نمایید. محصولات چرمی با جنس درجه 1 و اجزا الکترونیکی از برندهای معتبر انتخاب شده اند. شما و مخاطبانتان لایق بهترین ها هستید ، فاخرگیفت بهترین ها را در حوزه فعالیت خود به شما عرضه می کند.