خرید کلاه تبلیغاتی با طرح و چاپ اختصاصی یکی از ترفندهای تبلیغات و بازاریابی است که توسط بسیاری از برند های معتبر در ایران و جهان اجرا می شود. کلاه ( به طور خاص کپ ) در طول زمان به عنوان یک پوشاک پر استفاده برای عموم مردم بوده است و به علت روی سر و در دید کامل مخاطب قرار می گیرد می تواند جایگاه مناسبی برای تبلیغات باشد. تولید کلاه کتان تبلیغاتی در طرحها و سبک های مختلف بخشی از محصولات فاخرگیفت را تشکیل می دهد که به علت کیفیت بالا و تنوع کالا و قیمت ارزان محبوبیت زیادی در نزد مشتریان ما دارد.

فروشگاه آنلاین فاخرگیفت دارای طیف وسیعی از خرید کلاه تبلیغاتی با جنس کتان و فلامنت می باشد که بنا به سفارش شما در طرح و رنگ مختلف و با چاپ یا گلدوزی اختصاصی تولید می شود. باتوجه به اینکه کلاه یکی از ابزار محبوبیت در میان مد پوشاک مردانه و زنانه است ، تبلیغات یک برند با استفاده از خرید کلاه تبلیغاتی بازده بالایی دارد.

مزایای خرید کلاه تبلیغاتی

خرید کلاه تبلیغاتی به دلیل اینکه یکی از لوازم جانبی مد و پوشاک محسوب می شود و کاربرد زیادی دارد ، گزینه مناسبی برای درج لوگو یا نام یک برند است. از مزایای دیگر آن می توان به دید بسیار عالی برای مخاطبان ، کاربرد در زمستان و تابستان ، تنوع در رنگ بندی برای سلیقه های مختلف می باشد که استفاده از آن را عمومی و در حد زیاد نموده است. اکثر افرادی که با کلاه در جامعه می بینیم ، روی کلاه یک آرم یا لوگو خودنمایی می کند و دقیقا بیشترین بخشی از کلاه که خودنمایی می کند و نظر ما را به خود جلب می کند همان تصویر کوچک یا لوگو برند است. جهت خرید کلاه تبلیغاتی فاخر گیفت در خدمت شماست.

خرید کلاه تبلیغاتی کتان

یکی از پرفروش ترین انواع کلاه تبلیغاتی ، با جنس پارچه کتان است. پارچه کتان از قیبر و الیاف ساقه گیاه کتان تولید می شود و به علت نفوذناپذیری ، انعطاف پذیری بالا و خنک کنندگی ، شستوی آسان ، مطلوب در تولید طیف متنوعی از پوشاک و به ویژه کلاه مورد استفاده قرار می گیرد. خرید کلاه تبلیغاتی کتان نه تنها می تواند اهداف یک شرکت را به منظور برندینگ محقق نماید ، بلکه مورد پسند مخاطبان و افراد است و یک هدیه جذاب به شمار می رود. تولید این جنس کلاه در طرح ، کاربری مردانه و زنانه ، سبک ، مدل دوخت و با روش های چاپ یا گلدوزی متفاوت توسط فاخرگیفت ارائه می شود. در ادامه توضیحاتی دررابطه با هریک از متغیرهایی که دست شما را در سفارشی سازی و انتخاب محصول نهایی باز می گذارند را توضیح می دهیم.

خرید کلاه تبلیغاتی فلامنت

نوع دیگری از پارچه جهت خرید کلاه تبلیغاتی ، جنس فلامنت است که برخلاف پارچه کتان جز الیافت مصنوعی می باشد. برای تولید کلاه تبلیغاتی فلامنت معمولا این الیاف با پنبه یا ویسکوز ترکیب می شوند و اگرچه بیشتر برای پوشاک ورزشی از آن استفاده می شود ، اما در انواع دیگر نیز کاربرد دارد. یکی از دلایل انتخاب فلامنت برای هدایایی مانند کلاه ، این است که چاپ به خوبی روی آن انجام می شود و می توان هر نوع طرح ، لوگو و رنگی را روی فلامینت پیاده کرد. با این اوصاف برای جنس پارچه ما دو انتخاب اصلی کتان و فلامنت را به شما پیشنهاد می کنیم که هم مقاومت و انعطاف بالایی دارند و هم جذابیت ظاهری و زیبایی. با در نظر گرفتن شرایط نوع دوخت ، تنوع رنگی ، چاپ یا گلدوزی و برخی از خدمات دیگر می توانید خرید کلاه تبلیغاتی خود را کاملا سفارشی نمایید.

اسامی محصولات

محصولات ما براساس نام به اسامی کلاه نقاب دار، پشت توری تابستانی، کپ، نقاب آفتابگیر مردانه و زنانه، خرید کلاه تبلیغاتی شال دار، کشاورزی، کوهنوردی دسته بندی می شوند. هریک از این موارد با جنس و طرح و رنگبندی متنوعی در دسترس هستند و هنگام خرید کلاه تبلیغاتی می توانید تمامی فاکتورها را براساس سلیقه خود سفارشی تغییر دهید.

مدل دوخت کلاه

از نظر سبک و مدل دوخت شاهد تنوع بسیار زیادی در محصولات فاخرگیفت هستیم. این تنوع برای خرید کلاه تبلیغاتی کتان و فلامنت با دسته بندی های کلاه شش ترک ، کلاه جلو تلویزیونی، جلو خرگوشی یا خلبانی، پشت توری مشخص می شوند. ما سعی کردیم برای معرفی دقیق تر سبک دوخت را در عنوان محصول قرار دهیم که در گالری بالا قابل مشاهده هستند.

روش چاپ و گلدوزی

انتخاب نوع چاپ نیز آزاد است. ما این قابلیت را فراهم کرده ایم که انواع روش های چاپ مانند چاپ رنگی ، کاتری یا ترانسفر ، چاپ سیلک و یا حتی گلدوزی روی خرید کلاه تبلیغاتی را آزادانه انتخاب نمایید و باتوجه به نوع پارچه و طرح انتخابی بهترین خرید ممکن را انجام دهید. البته روش چاپ یا گلدوزی در هزینه تعداد سفارش بالا تاثیر دارد ولی در تعداد کم تقریبا ناچیز است.

تنوع در رنگ و طرح

شما می توانید جهت خرید کلاه تبلیغاتی هر رنگ یا طرحی را به ما سفارش دهید. اگرچه مجموعه محصولات ما بسیار متنوع و با طرحبندی های متنوعی ارائه می شود ، اما سفارش تولید کلاه با طراحی مدنظر شما نیز پذیرفته می شود. تفاوت رنگ کاسه با نقاب کلاه ، دو یا سه رنگ بودن و یا حتی دو رنگ بودن قسمت کاسه کلاه نیز امکانپذیر است.

فاخرگیفت مرجع معتبر هدایای تبلیغاتی ، مفتخر است که بهترین محصولات را با کیفیت تضمینی و ارزان ترین قیمت ممکن به مشتریان خود ارائه دهد. علاوه بر توضیحاتی که داده شد ، متغیرها و خدمات دیگری نیز بصورت سفارشی و بنا به خواست مشتری در خرید کلاه تبلیغاتی در نظر گرفته می شود. توانایی افزودن نوار مغزی یا کلاه مغزی دار، پانچ فلزی، اضافه کردن دو نوار، دوخت دورنگ یا تک رنگ و هرآنچه شما بخواهید را به محصولات خود داریم. برای توضیحات بیشتر در مورد هر محصول می توانید روی کلاه مورد نظر کلیک کنید و مشخصات، شرایط سفارشی سازی و قیمت هر طرح را با جزئیات کامل بررسی نمایید.