خرید لباس کار تبلیغاتی یا لباس فرم ، علاوه بر تناسب پوشش کارکنان با شرایط محیط کار ، موجب اجرای ایده های تبلیغاتی ، شناسایی کارکنان ، تمایز کارکنان از ارباب رجوع و ارائه جلوه بهتری از برند شما به مشتریان می شود. علاوه بر خرید لباس کار تبلیغاتی ویژه بانوان مانند مانتو و مقنعه و یونیفرم های مردانه مثل کت و شلوار ، فاخرگیفت:

  • خرید لباس کار تبلیغاتی تخصصی آشپز
  • خرید لباس کار تبلیغاتی پرستار
  • خرید لباس کار تبلیغاتی پزشک
  • خرید لباس کار تبلیغاتی مکانیک
  • خرید لباس کار تبلیغاتی انتظامات
  • خرید لباس کار تبلیغاتی کارمند
  • خرید لباس کار تبلیغاتی مهندس

را با بهترین کیفیت تولید می نماید و با قیمت مناسب و ارزان و با کیفیت مشابه خارجی اصل ، جهت خرید سازمان ها و کسب و کارها به فروش می رساند.

یکی از بهترین روش های تبلیغاتی که به منظور نمایش اتحاد و همبستگی در محیط کار مورد استفاده قرار می گیرد، یونفیرم و پوشش یک دست کارکنان است. همچنین بنا به شرایط آب و هوایی ، ویژگی های کسب و کار نوع پوشش متغیر خواهد بود. برای مثال برای فعالیت در محیط و آب و هوای سرد ، از کلاه گرفته تا کفش می تواند در دسته لباس کار تبلیغاتی قرار بگیرند. علاوه بر این طبق استانداردهای کاری در برخی مشاغل ، استفاده از لباس و یونیفرم مخصوص برای جلوگیری از صدمه دیدن افراد یک امر کاملا ضروری است.

اگرچه درج لوگو و برند روی محصولات یا بنر و بیلبوردها ، سربرگ و پاکت نامه و سایر عناصر تبلیغاتی بسیار ضروری است و جز روش های معمول مورد استفاده توسط صاحبین کسب و کارهاست ، اما خرید لباس کار تبلیغاتی برای کارکنان و کارمندان یک شرکت روشی فوق العاده موثر در ارتقای برند شماست و یک عامل تعیین کننده در متمایز کردن شما از رقبا می باشد و این اطمینان را می دهد که برند شرکت شما در معرض دید عموم و مشتریان قرار می گیرد و ذهن آنها را تسخیر خواهد کرد.

بهترین کیفیت ، ارزان ترین قمیت

انواع لباس کار هایی که توسط فاخرگیفت تولید می شوند با بهترین کیفیت به مشتریان گرامی ارائه می شوند. در عین حال چون ما یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایندگی های فروش لباس کار هستیم ، می توانید محصول مورد نظر خود را با ارزان ترین قیمت از ما خریداری نمایید. در ادامه برخی از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات را به همراه قیمت و کد محصول مشاهده می کنید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام می توانید با کلیک روی تصویر جنس ، نحوه چاپ ، رنگ بندی و سایر اطلاعات را مشاهده نمایید.

خرید انواع لباس کار تبلیغاتی براساس شغل

تنوع محصولاتی که فاخرگیفت برای یونیفرم و خرید لباس کار تبلیغاتی ارائه می دهد نه تنها در رنگ ، طرح ، جنس پارچه و نوع چاپ است ، بلکه برای هر شغل و صنعتی لباس کار ویژه را تولید می کنیم. پارچه های نخی ، پنبه ای ، تترون ، کرپ و سایر جنس ها باتوجه به سفارش شما قابل ارائه هستند. از طرفی رنگ بندی لباس ها هیچگونه محدودیتی ندارد و سبک دوخت نیز بنا به خواست شما قابل تغییر است. برخی از محصولات را در بالا مشاهده می کنید. سعی ما این است که تولیدات خود را با پایین ترین قیمت ممکن عرضه کنیم و برای سفارش های تعداد بالا نیز تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود.

هر طرح ، نماد ، لوگو و شعار تبلیغاتی که مایل باشید روی لباس کار های تبلیغاتی بصورت چاپی یا گلدوزی شده درج می شوند. در حال حاضر برای مشاغل زیر انواع یونیفرم با طرح ها ، سایزبندی ، رنگبندی برای خرید موجود است

خرید مقنعه اداری

یکی از پوشش های مرسوم بانوان در محیط کار به ویژه ادارات و سازمان های دولتی ، مقنعه می باشد. مقنعه نه تنها برای کارمندان ، بلکه برای شاغلین حوزه های دیگری مثل پرستاری ، آژانس های مسافرتی ، تشریفات و برگزاری مجالس نیز کاربرد دارد. جنس مقنعه ها از تترون ، کرپ و نخ می باشد و در دو سبک ساده و تلدار تولید می شوند. حداقل تعداد سفارش خرید مقنعه تبلیغاتی ، 80 عدد می باشد و بازه قیمتی 28 تا 45 هزار تومان به ازای هر محصول تعیین شده است.

جلیقه و کاور انتظامات

نوع دیگری از پرکاربردترین خرید لباس کار تبلیغاتی ، جلیقه های انتظامات هستند که برای کارکنان انتظامات ، نیروی انتظامی ، نیروهای امدادی و مسئولین برقراری نظم مورد استفاده قرار می گیرند. جلیقه ها هم بصورت ساده و هم شبرنگ با پارچه های فسفری تولید می شوند. جهت خرید کمترین تعداد سفارش 50 عدد است. همچنین نمونه های ساده این جلیقه ها می تواند برای محیط های نمایشگاهی نیز بسیار مناسب باشد. رنگ سبز ، آبی ، زرد و قرمز این دسته از محصولات موجود هستند.

روپوش سرآشپز و لباس کار رستورانی

خرید لباس کار تبلیغاتی رستورانی و روپوش سرآشپز و گارسون به چندین سبک و طرح توسط فاخرگیفت تولید می شود. دکمه مخفی با و بدون جیب ، با یک ردیف یا دو ردیف دکمه در رنگ و سایز متنوع ، مردانه و زنانه سبک های تولیدشده و موجود هستند ، هرچند که بنا به سفارش شما امکان سفارشی سازی کامل محصول نیز وجود دارد. خرید لباس کار تبلیغاتی با بهترین پارچه تترون و ترگال با دوخت بسیار عالی مناسب برای مشاغلی همچون رستوران داری ، آشپزی ، قنادی و آرایشگری می باشد.

خرید لباس کار تبلیغاتی پزشکی پرستاری

برای هماهنگی بیشتر کارکنان و پزشکان و پرسنل در محیط های بیمارستانی ، درمانی ، کلینیک و آزمایشگاه ها ، روپوش کاملا ضروری است. اما می توان به راحتی با چاپ یا گلدوزی یک طرح دلخواه و لوگو و برند خاص ، بهره گیری تبلیغاتی مثبتی از روپوش و لباس فرم پرسنل داشت. تولید روپوش های پزشکی در چندین سایز و متناسب  برای بانوان و آقایان انجام می شود. حداقل تعداد سفارش نیز 50 عدد می باشد.

خرید لباس کار تبلیغاتی خبرنگاری

تولید و خرید لباس کار تبلیغاتی خبرنگاری در دو جنس پارچه کتان و فلامنت انجام می شود که در چندین طرح ، رنگ و سبک مختلف طراحی شده اند. 4جیب ، 6جیب و 8جیب معمولترین جلیقه های خبرنگاری هستند که امکان چاپ هر نوع طرحی در هر قسمت لباس امکان پذیر است. قسمت داخلی لباس برای راحتی بیشتر و کیفیت بالاتر از یک لایه آستر کتی پوشیده شده است. باتوجه به اینکه تولید و فروش این محصول نیز بصورت مستقیم و حذف واسطه های انجام می شود ، با کمترین و ارزان ترین قیمت عرضه می شود.

مانتو شلوار تبلیغاتی

مانتو و شلوار رایج ترین پوشش بانوان در تمام محیط های کاری می باشد. چه بهتر که بتوانید با چاپ طرحی از نماد کسب و کار و برند خود ، تبلیغات هدفمندی را انجام دهید. امکان چاپ طرح در جلوسینه مانتو یا حتی پشت آن بصورت بزرگ وجود دارد. مانتوها هم در سبک ساده و هم کراواتی و طرحدار تولید می شوند. انتخاب سایز و سفارش رنگ نیز کاملا آزاد است. حداقل تعداد سفارش که شامل پایین ترین قیمت های فاخرگیفت می شود 50 دست مانتوشلوار می باشد.

خرید لباس کار تبلیغاتی مهندسی و صنعتی

مهندسین ، کارکنان پتروشیمی ، شرکت های نفتی ، خودروسازی لباس کار و یونیفرم های متفاوتی را نیاز دارند. لباس کار بوفالو ، سیلوری ، آلفا ، ایران خودرویی و موارد دیگر ، نمونه هایی از انواع محصولات فاخرگیفت برای خرید لباس کار تبلیغاتی هستند. برای لباس مهندسین از مرغوب ترین پارچه موجود در بازار را به کار می گیریم و رنگ بندی ، سایز و سبک دوخت متنوع را تولید می کنیم که شامل دو بخش شلوار و کاپشن است که دوخت کاپشن می تواند هم کمرکش ، پایین مغزی دار و یا ساده باشد. همچنین لباس یک تکه که بالاتنه و پایین تنه به هم متصل و یکدست هستند نیز در میان محصولات وجود دارد.