وبلاگ

 چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی

 چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی

 چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی ، سررسید تبلیغاتی به دفترپه یادداشت هایی گفته می شود که میتوانید برنامه های روزانه خود را همراه با تاریخ دقیق آن روزی که میخواهد نوشته و داشته باشید و همیشه در دسترس شما باشد. سررسید تبلیغاتی یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی است که شرکت ها و مجموعه های بزرگ از آن برای تبلیغات و معرفی شرکت های خدماتی خود و محصولاتشان معرفی می کنند. سررسید تبلیغاتی طرح ها و جنس های مختلفی دارد که شما باید برای خرید آن به همه ی این ویژگی ها توجه کنید.

تبلیغات مهم و برای جذب عموم مردم هستند، شما باید با توجه به نیاز تبلیغاتی خودتان سررسید خرده و یا چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی را انجام دهید. منظور از لوگوی اختصاصی این است که شما برای تبلیغات فقط سررسید ساده را هدیه نخواهید داد  بلکه باید برای رونق تبلیغات و بازدید بیشتر لوگو و یا تبلیغات خود را بر روی سررسید تبلیغاتی چاپ کرده تا جذب عموم مردم بیشتر شود. برای خرید هدیه تبلیغاتی کلیک کنید.

برای مشاهده محصولات فاخر گیفت کلیک کنید.

چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی

برای چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی علاوه بر ویژگی هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم باید به طراحی آن بیشترین توجه را داشته باشید. شما باشد چاپ خود را به گونه ای طراحی و بر روی سررسید خود چاپ کنید که مشتریان و کاربران بیشترین توجه را به آن داشته باشند و در دیدشان قرار بگیرد. وقتی از سررسید تبلیغاتی استفاده می کنید مانند این است که از تقویم های رومیزی استفاده می کنید و به مجموعه شما این امکان را خواهد داد که به صورت پی در پی در دید مشتریان باشد و شما جذب بالایی از عموم را داشته باشید.

از آنجایی که سررسید ها در زندگی روزمره ما بسیار ابزار کاربردی هستند پس شما شاهد بهترین تبلیغات برای شرکت خود خواهید بود. چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی مزایای بسیاری دارد که ما در ادامه به برخی از آنها می پردازیم.

مزایای چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی

سررسید ها تبلیغاتی نسبت به بقیه ی هدایای تبلیغاتی بیشترین کاربرد را دارد و همین کاربرد های خوب آن مربوط به مزایای عالی و به صرفه ان می باشد:

 1. روش تبلیغاتی کارآمد و مقرون به صرفه
 2. فضای مناسب برای ارائه تبلیغات با اثربخشی بالا
 3. قابلیت یادداشت‌برداری و برنامه‌ریزی دقیق در هر روز
 4. کاربرد پذیر برای انواع و اقسام کسب و کار
 5. یک ابزار کاربردی با حداقل مدت استفاده یک سال برای هر مخاطب

فاخر گیفت علاوه بر معرفی کاربردی بودن سررسید ها برای مجموعه شما به هزینه های به صرفه ای که شما قادر به پرداخت آن ها هستید هم اهمیت می دهد.

چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی

چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی

نحوه چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی

در چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی  یکی از مهم ترین ویژگی ها لوگوی شما است که باید برروی سررسید ها چاپ شود. هدف شما داشتن تبلیغات است که بازدهی بالایی هم داشته باشد پس باید وگوی خود را به همراه سررسید ها داشته باشید تا بتوانید تبلیغات خود را گسترش دهید. شما برای چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی میتوانید لوگوی خود را به صورت های مختلف مثل طلاکوب، نقره کوب و یا چاپ های امروزی بر روی سررسید چاپ کنید و از آن برای تبلیغات خود استفاده کنید.

چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی چه تأثیری برروی تبلیغات دارد؟

سررسیدهای تبلیغاتی برای انواع کسب و کار و تبلیغات برای یک مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار هستند. شما میتوانید از چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی به عنوان هدیه ای ارزان اما پر کاربرد در تبلیغات استفاده کنید تا تبلیغات شما با لوگو ها و طراحی چاپ هایی که به سلیقه دلخواه خودتان است بپردازید. چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی بر خلاف بسیاری از تبلیغات ها که بسیار گران و هزینه بر هستند و شما باید ریسک پذیر باشید و ان ها را انتخاب کنید بهترین تبلیغی است که میتوانید بدون نگرانی و با اطمینان خاطر بسیار بالا داشته باشید و عموم را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی  گزینه ای مناسب است که یک شرکت میتواند از آن برای مدت طولانی استفاده کند پس ما به صاحبین کسب و کار و شرکت های بزرگ که به دنبال تبلیغات هستنند سررسید را با چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی معرفی کرده تا بتوانید بهترین ها را برای کسب و کار خودتان در نظر بگیرید.

انواع چاپ سررسید با لوگو اختصاصی

سررسید با توجه به انواع و جنس های مختلفی که دارد قابلیت چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی را دارد که شما هر لوگو و تبلیغاتی را که میخواهید بر روی آن چاپ کنید و ارائه دهید. میخواهیم ابتدا انواع جلد سررسید را به شما معرفی کنیم:

 •         جلد سلفونی
 •         جلد چرم ایرانی
 •         جلد چرم خارجی

 انواع چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی به شرح زیر است:

 •         چاپ طلاکوب
 •         چاپ سیلیک
 •         چاپ آفست
 •         چاپ به صورت داغی

باید بدانید طبیعتا هم جلد چلپ خاص خودش را دارد که به سلیقه شما بستگی خواهد داشت که چه چاپی با به طرحی را میخواهید . فاخر گیفت همراه شما است تا بتوانید اطلاعات کمی را که دارید کامل کرده و بدون نگرانی سررسید را سفارش داد و چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی هم داشته باشید.

انواع چاپ سررسید با لوگو اختصاصی

انواع چاپ سررسید با لوگو اختصاصی

ویژگی سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی

سررسید ها دارای پیام ها، لوگوها، تبلیغات و... یک شرکت خواهند بود که این ها نشان دهنده ویژگی های شرکت های شما هم خواهند بود اما می خواهیم بدانیم  سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی چه ویژگی هایی دارد که برای یک شرکت مناسب است:

 •         دارای تقویم و کاربرد استفاده در مارکتینگ را دارد
 •         شامل رویداد هایی مهم برای تعطیلات و ... است
 •         فضای بسیار زیادی برای یادداشت برداری دارد
 •         دارای جلد ها و چاپ ای با کیفیت است
 •         دارای صحافی و مقاومت بالا است
 •         دارای پیام ها، لوگو اختصاصی می باشد

چرا باید از سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی استفاده کنیم؟

 •         افزایش آگاهی از شناخت برند شما را دو برابر خواهد کرد
 •         بازدهی و کاهش هزینه را افزایش می دهد
 •         تمایز بین رقبا و افزایش ارزش مشتری را دارد
 •         ارتباط و زوابط را افزایش می دهد

شما با انتخاب چاپ سررسید تبلیغاتی با لوگو اختصاصی نه تنها تبلیغات خود را گسترش می دهید بلکه روز به روز به مشتریان خود یادآوری خواهید کرد که ارزش شما بالا بوده و ما به سلیقه شما احترام خواهیم گذاشت. فاخر گیفت در کنار شما است تا بتوانید بهترین ها را داشته باشید. جهت بازدید از سررسید های ما به سایت فاخرگیفت مراجعه  یا با ما تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *