وبلاگ

تیشرت محرم

تیشرت محرم

چاپ تیشرت محرم تبلیغاتی

محرم فرا رسیده است و پوشیدن لباس مشکی یکی از نمادهای این مراسم مهم می باشد که هر ساله در ایران به صورت گسترده برگزار می شود. امسال محرم در تابستان واقع شده و هوای گرم سبب می شود مردم برای حضور در مراسمات از تیشرت استفاده کنند. این تیشرت ها نشانه های احترام به امام حسین و این ماه می باشد. در این مقاله می خواهیم شما را به تبلیغات با استفاده از تیشرت های مشکی محرم دعوت کنیم.

تبلیغات محدود به مراسمات شادی و جشن ها نمی شود و در محرم و صفر نیز می توانید برند خود را تبلیغ کنید. این روزها بسیاری از مردم به تیشرت تبلیغاتی مشکی نیاز دارند حال در صورتی که این تیشرت را شما به مشتریان خود هدیه دهید در مراسمات مختلفی قرار است برند شما دیده شود.

تیشرت تبلیغاتی محرم

ایده آل های مربوط به پوشش های خاص مرتبط با ماه محرم به دوران اولیه ی مسلمانان باز می گردد. این مراسم هر ساله در کشور برگزار می شود و حامیان آن با لباس های مشکی عزاداری خود را به نمایش می گذارند. استفاده از تیشرت تبلیغاتی محرم تبدیل مراسم به فرصت برای برندسازی است. با این هدیه تاثیرگذار می توانید مشتریان بیشتری برای خود داشته باشید. چرا که هدیه ای در اختیار مردم گذاشته اید که اتحاد و همبستگی مردم مذهبی را نشان می دهد و میزان علاقه آن ها را به مراسم های عزاداری بیشتر می کند.

طراحی تیشرت تبلیغاتی محرم

با توجه به اینکه قرار است تیشرت مورد نظر در مراسمات مذهبی پوشیده شود بهتر است از نقوش ساده برای برندسازی استفاده کنید. اغلب تیشرت های محرم با چاپ نقوشی از عاشورا و یا اشعاد عاشورا تزئین می شوند. شما نیز می توانید از اشعار مذهبی برای طراحی تیشرت تبلیغاتی محرم استفاده کنید.

تیشرت مشکی محرم

به تیشرت هایی که یقه داشته باشند و با استفاده از دکمه تزئین شده باشند پولوشرت گفته می شود. تیشرت های مشکی محرم نیز عموما دارای یقه های برگردان و دکمه می باشند و از جنس مناسبی برای این کار استفاده می شود تا در کوتاه مدت سبب تعریق نشود. برخی از این تیشرت ها دارای جیب و برخی بدون جیب هستند. شما می توانید با توجه به سلیقه فردی خود تیشرت مشکی محرم را سفارش دهید.

در صورتی که قصد تبلیغات با استفاده از تیشرت محرم را دارید می توانید سفارش خود را در فاخر گیفت ثبت کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09125373413 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. شما می توانید انواع تیشرت محرم مردانه، تیشرت محرم زنانه، تیشرت محرم دخترانه و تیشرت محرم پسرانه را در فاخر گیفت سفارش دهید.

 
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *