وبلاگ

بهترین هدایای تبلیغاتی دهه فجر

بهترین هدایای تبلیغاتی دهه فجر را از چه فروشگاهیی تهیه کنیم؟ دهه فجر یکی از مهمترین مناسبت های ملی است که در طول آن تمامی سازمان ها و ارگان ها در صدد تدارک هدایای تبلیغاتی خاص دهه فجر می باشند. علاوه بر سازمان های بزرگ، مدارس و دانشگاه ها نیز با تهیه گیفت های مناسب و کاربردی، به بزرگداشت این دهه می پردازند. انتخاب هدیه مناسب و دارای استراتژي تبلیغاتی کارآمد، امری ضروری در گزینش گیفت های دهه فجر می باشد.

علاوه بر این انتخاب کالاهای کاربردی و اقتصادی به عنوان هدیه امری ضروری و مهم در این ایام است. از آنجایی که در این دهه معمولا تعداد بالایی گیفت اهدا می شود، توجه به کیفیت و ماندگاری این اقلام نیز امری مهم به شمار می آید. چرا که این هدایا درنقش سفیر برند و سازمان شما ظاهر شده و تا مدتها در کنار افراد باقی خواهند ماند. بنابراین با انتخاب هدیه ای ماندگار، کارآمد و زیبا می توانید به تبلیغاتی مفید و پربازده در این ایام دست یابید.

هدایای تبلیغاتی

اعیاد ملی مانند دهه مبارک فجر دارای عناصر و نمادهای خاصی است. به عنوان مثال، هدایای تبلیغاتی مانند پرچم، پازل، ماگ، ساعت، لیوان، مقیاس زمانی و تقویم، خودکار و موارد دیگر مکان های مناسبی برای چاپ این نمادها و شعارهای دوره است. شرکت ها و سازمان های مختلف این روزها می توانند با انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی موثر و خاطره انگیز بسازند. علاوه بر این، هدیه دادن این اقلام به کارمندان، مشتریان و دیگران باعث ایجاد حس رضایت، قدردانی و احترام به آنها می شود.

چرا برای دهه فجر هدیه تبلیغاتی بدهیم؟

دهمین سالگرد دهه مبارک فجر فرصتی برای تشکر از زحمات کارکنان شماست. این دهه فرصتی برای ارزیابی کارمندان و ارتقای کسب و کارتان است. شما می توانید هر مناسبت خاصی را جشن بگیرید و هدایای تبلیغاتی را به مخاطبان و کارمندان خود ارائه دهید. با این کار حس وفاداری را در بین کارکنان خود افزایش داده اید و همچنین کسب و کار خود را تبلیغ کرده اید. مخاطبان و مشتریان شما وقتی می بینند که در هر مناسبتی به آنها هدیه می دهید، شما را به عنوان یک کارفرمای سپاسگزار و وظیفه شناس می شناسند. هدایای تبلیغاتی همزمان با دهه مبارک فجر فرصت خوبی برای ایجاد حس وفاداری و کمک به جلب اعتماد مشتریان و اطمینان از وفاداری کارکنان به کسب و کارتان است.

معرفی بهترین هدایای تبلیغاتی دهه فجر

مناسب های ملی همچون دهه فجر ، از المان ها و نمادهای خاصی برخوردار هستند. به طور مثال هدایای تبلیغاتی نظیر انواع پرچم، پازل، مگنت، لیوان، ماگ، سررسید و تقویم، خودکار و … محل خوبی برای چاپ نمادها و شعارهای این دهه می باشند. شرکت ها و سازمان های مختلف می توانند با انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی دهه فجر در خورشان نام خود و یادبود این ایام انجام دهند. علاوه بر این با اهدای این اقلام ارزنده به کارمندان، مشتریان و … حسی از خرسندی، قدردانی و احترام را در افراد به وجود خواهند آورد. در ادامه به بررسی هدایای تبلیغاتی پر کاربرد این ایام و به خصوص دهه فجر خواهیم پرداخت.

ماگ، پازل مگنت تبلیغاتی

ماگ، پازل و مگنت تبلیغاتی از پرطرفدارترین هدایای تبیلغاتی دهه فجر به شمار می آیند. علت این امر نیز کاربردی بودن و قابلیت چاپ انواع طرح ها روی این محصولات می باشد. ماگ های تبلیغاتی از سطح مناسبی برای چاپ انواع طرح ها برخوردار بوده و محل خوبی برای انجام تبلیغات به شمار می آید. علاوه بر این به سبب کاربردی بودن آن و استفاده روزمره افراد از لیوان و ماگ، همواره در معرض دید قرار می گیرند. بنابراین با صرف هزینه ای معقول و سفارش ماگ های تبلیغاتی در ایام بیست و دوم بهمن می توان به بزرگداشت این دهه و ایجاد حس رضایت در میان مخاطبان پرداخت.

مگنت های تبلیغاتی نیز به سبب کاربرد تزئینی خود محل مناسبی برای تبریک این ایام هستند. شما با سفارش انواع مختلفی از مگنت های رو یخچالی می توانید پیام تبریک و بزرگداشت این ایام را در قالب طرحی زیبا و جذاب به مخاطبین خود برسانید. پازل های تبلیغاتی نیز همچون مگنت ها از جمله موفق ترین اقلام تبلیغاتی این دهه به شمار می روند. چرا که ماهیت چالش برانگیز پازل و حل چند باره آن توسط افراد منجر به دیده شدن نام برند شما و انتقال پیام به مخاطب خواهد شد.

پرچم رومیزی و ایستاده

یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در دهه فجر، پرچم ها می باشند. اهمیت این کالا از حیث ملی بودن و حضور همیشگی پرچم در این واقعه ملی است. یکی از انواع پرچم ها، مدل قابل حمل و کوچک آن است که با پایه فلزی و زیبای خود قابلیت قرارگیری روی میز را دارا است. همچنین پرچم های تشریفاتی بزرگ با پایه فلزی نیز مناسب استفاده در همایش های بزرگ و جشن های این ایام می باشد. به سبب جنس پارچه ای و مرغوب این هدایا،‌ چاپ انواع طرح و لوگو روی آنها امکان پذیر است. لازم به ذکر است پرچم های تبلیغاتی در دو نوع پایه فلزی و پایه سنگی، مدل عمودی T و ریشه دار موجود می باشد. لیست پرچم های تبلیغاتی فاخرگیفیت از طریق لینک مشخص شده در دسترس شما هستند. طرح دلخواه شما روی آن چاپ خواهد شد.

سررسید و تقویم

در میان دیگر اقلام تبلیغاتی پربازده در ایام دهه فجر، می توان از تقویم و سررسید نام برد. این گیفت های تبلیغاتی از کاربردی ترین هدایا به شمار می روند. چرا که افراد در هر محیطی (محل کار، منزل، دانشگاه و…) همواره نیازمند حضور نوشت افزار برای یادداشت های روزانه خود می باشند. بنابراین هدیه دادن انواع سررسید در روز دهه فجر می تواند ذهنیت خوبی از شما در مخاطب به وجود آورده و رضایت قابل توجهی را حاصل سازد.

قابلیت چاپ پیام تبریک و نام سازمان و … روی جلد و داخل صفحات سررسید ها از امتیازات این گیفت تبلیغاتی به شمار می آید. تقویم تبلیغاتی نیز یکی از بهترین و موثرترین هدایای تبلیغاتی در دهه فجر به شمار می آید. این گیفت تبلیغاتی با قابلیت چاپ انواع طرح ها،‌ از برترین راه های تبریک و یادبود این ایام می باشد. تقویم های تبلیغاتی رو میزی با طراحی مورد نظر شما، تمامی 365 روز سال را پیش چشم مخاطب قرار گرفته و تبلیغات موثری را برای شما انجام می دهند.

خودکار تبلیغاتی

از دیگر گیفت های پر بازده در روزدهه فجر و ایام دهه فجر خودکار تبلیغاتی به شمار می آید. کاربرد بالای این گیفت در میان تمامی اقشار جامعه علت بازدهی بالا و قابلیت بازاریابی بی بدیل آن می باشد. بدین ترتیب با دست به دست شدن خودکارهای تبلیغاتی، در کوتاه ترین زمان تبلیغاتی پر بازده و ماندگار برای نام شما صورت می پذیرد. نکته مهم دیگر در خصوص این هدایا، قیمت مناسب و قابلیت سفارش آن در تعداد بالا می باشد. خودکارهای تبلیغاتی شامل مدل های مختلفی از جمله پلاستیکی، فلزی، با جعبه و بدون جعبه می باشد. شما با سفارش این کالای کاربردی و چاپ محتوای مورد نظر خود روی بدنه آن می توانید به بزرگداشت این ایام و معرفی نام سازمان/ برند خود بپردازید.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی پارچه ای یکی دیگر از گیفت های تبلیغاتی پرطرفدار در دهه فجر است. علت این محبوبیت کاربرد بالای ساک دستی برای حمل روزمره لوازم و اشیاء کوچک می باشد. علاوه براین امروزه به سبب کاهش مصرف ساک های پلاستیکی، استفاده از ساک های پارچه ای و با دوام رونق بسیاری گرفته است.

به همین جهت، هدیه دادن این گیفت تبلیغاتی تصویر مثبتی از نام شما در ذهن مخاطب ایجاد کرده و تبلیغاتی موثر را رقم می زند. نکته حائز اهمیت در خصوص این گیفت، سطح وسیع و مناسب آن برای چاپ با کیفیت انواع طرح ها می باشد. علاوه بر این ساک های تبلیغاتی به سبب ماهیت کاربردی خود، به صورت مداوم در معرض دید عموم قرار می گیرد؛ لذا می توان گفت این هدایا انتخابی مناسب برای بزرگداشت دهه فجرو معرفی نام کسب و کار شما به حساب می آید.

ماگ و لیوان تبلیغاتی 

یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب برای دهه مبارک فجر، لیوان و ماگ تبلیغاتی است. شما می توانید از این عینک در شرکت ها به عنوان عینک پذیرایی برای مشتریان خود استفاده کنید و با استفاده از اقلامی که علامت تجاری شما بر روی آنها ثبت شده است، اعتبار شرکت خود را بالا ببرید. این لیوان ها در انواع مختلف در مجموعه اجرایی موجود است و شما گزینه های زیادی برای چاپ لوگو، نام شرکت یا نام رستوران خود دارید. با استفاده از مجموعه ای از مجریان می توانید بهترین لیوان تبلیغاتی دهه فجر را بسازید و بهترین تاثیر را روی مخاطبان خود بگذارید.

عرضه کننده بهترین هدایای تبلیغاتی دهه فجر

اگر به دنبال بهترین هدایای تبلیغاتی دهه فجر برای سازمان و کسب و کار خود هستید، با مراجعه به فاخر گیفت می توانید انواع مختلفی از گیفت های تبلیغاتی را خریداری نمایید. گیفت های موجود در وبسایت فاخرگیفت در برگیرنده طیف وسیعی از اقلام کاربردی می باشد. تنوع موجود در این فروشگاه اینترنتی با هدف احترام به حق انتخاب مشتری و سهولت سفارش کالا صورت گرفته است.

دسته بندی های موجود در این فروشگاه اینترنتی شامل انواع ست های مدیریتی، سررسید و تقویم، محصولات تبلیغاتی پارچه ای (پرچم، ساک، لباس، کلاه)، محصولات دیجیتال (پاور بانک و فلش و..)، محصولات سرامیکی (ماگ و لیوان ) می باشد. هدف ما در این مجموعه بزرگ اینترنتی، ارائه پربازده ترین روش بازاریابی در قالب گیفت های تبلیغاتی می باشد. شما با هدیه دادن گیفت های فوق در ایام مختلف می توانید خاطره ای ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد نمایید. همچنین پیشنهاد می دهیم جهت تهیه هدایای ویژه متناسب با سازمان و کسب و کار خود مقاله بهترین هدایای تبلیغاتی سازمانی کدامند؟ را مطالعه نمایید.

شما عزیزان میتوانید جهت خرید بهترین هدایای تبلیغاتی دهه فجر به وب سایت فاخر گیفت مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در وب سایت با ما در تماس باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *