[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-4vn49i’]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kid0dmox’ admin_preview_bg=”]

یکی از رایج ترین انواع هدایا که در آغاز سال نو به مشتریان، مدیران ، کارمندان و کارکنان داده می شود ، سالنامه یا سررسید تبلیغاتی است. جهت خرید سررسید 1400 در طرح و ابعاد متنوع و قیمت مناسب می توانید نمونه های زیر را مشاهده نمایید.

پیش از به پایان رسیدن سال 99 و ورود به سال 1400 به فکر تهیه یک هدیه شیک و نفیس برای مشتریان و مخاطبان خود باشید. به کمک سررسید تبلیغاتی می توانید فرای ارائه یک هدیه خاص تبلیغاتی ، گام موثری در جهت شناساندن برند و کسب و کار خود به دیگران بردارید. جهت مشاهده تعرفه های سررسید تبلیغاتی فاخرگیفیت در ادامه با ما همراه باشید. همچنین جهت مشاهده تقویم رومیزی تبلیغاتی 1401 نیز می توانید با فاخر گیفت در ارتباط باشید.

[/av_textblock]

[av_promobox button=’yes’ label=’تماس با ما’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=’custom’ box_custom_font=’#0a0a0a’ box_custom_bg=’#ffffff’ box_custom_border=’#333333′ label_display=” link=’manually,tel:09125373413′ link_target=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kzv40834′ admin_preview_bg=”]

جهت دریافت کاتالوگ سررسید همراه با قیمت با شماره 09125373413 تماس بگیرید

[/av_promobox]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kzv3v6wl’ admin_preview_bg=”]

مشاهده و خرید نمونه سررسید تبلیغاتی

در ادامه برخی از محصولات مرتبط را مشاهده می نمایید که جهت استعلام قیمت، حداقل تعداد خرید، ویژگی های محصول می توانید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با هرکدام از سررسید ها بدست اورید. فاخر گیفت معرف شما در سراسر دنیاست.

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-2ie9va’]
[av_productgrid categories=’23’ wc_prod_visible=” wc_prod_hidden=” wc_prod_featured=” wc_prod_additional_filter=” sort=’dropdown’ prod_order=” offset=’0′ columns=’4′ items=’-1′ paginate=’yes’ alb_description=” id=” custom_class=” av_uid=’av-ky5cnhzr’]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-20fu9i’]
[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kwd4u5td’ admin_preview_bg=”]

امروزه با ظهور هدایای تبلیغاتی، میتوانید با ارائه سررسید تبلیغاتی 1401 به مشتریان احتمالی خود، آنها را به مشتریانی دائمی بدل کنید. به جرئت میتوان گفت که هدایای تبلیغاتی، تاثیر گذاری در تبلیغات را معنا میکنند. به واسطه هدایای تبلیغاتی میتوانید مخاطبان خود را مجذوب برند خود کنید و شناساندن برند خود به افراد مختلف و جامعه هدف نیز میتواند به وسیله هدایای تبلیغاتی صورت پذیرد. تبلیغات برای تاثیر گذاری و نهایتا فروش خدمات و محصول پدید آمده است و از اواخر قرن نوزدهم رنگ و بوییی جدید پیدا کرده است. به واسطه روش جدیدی که به وجود آمد درب های تازه ای از تاثیر گذاری بر مخاطبان بر روی کمپانی ها باز شد.

منظور از هدیه تبلیغاتی چیست؟

سررسید تبلیغاتی 1401

سررسید تبلیغاتی 1401

یک هدیه تبلیغاتی میتواند هر چیزی باشد! در واقع هدایای تبلیغاتی که از پر طرفدار ترین آنها میتوان به سررسید تبلیغاتی 1401 نیز اشاره نمود، کالا ها و محصولاتی تبلیغاتی هستند که توسط کمپانی ها و شرکت ها در اختیار پرسنل و البته مشتریان و مخاطبان هدف قرار میگیرد که البته هر کدام منظور متفاوتی دارد. اما تا به حال با خود اندیشیده اید این تبلیغات از کجا به وجود آمده اند؟

سال 1789 را میتوان شروع هدایای تبلیغاتی به شمار اورد. در واقع اولین هدایای تبلیغاتی در انتخابات ایالات متحده به کار گرفته شدند. پس از انتخاب جورج واشنگتن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، دکمه های یادبودی در اختیار مردم قرار گرفت که آنها را میتوان اولین هدایای تبلیغاتی دانست. به مرور زمان پس از آن خط کش های چوبی، تقویم و جعبه مار پدید آمدند. البته میتوانیم اولین هدایای تبلیغاتی که مربوط به فروش محصولات و خدمات میشوند را متعلق به فروشگاه جاسپر میک دانست که با ارائه کیسه های تبلیغاتی فروشگاه کفش خود آن را به شهرت رساند.

گفته شد که هدایای تبلیغاتی دارای قصد و منظور خاصی هستند به طور مختصر آنها را بررسی خواهیم نمود:

  • هدایای تبلیغاتی را میتوان به منظور معرفی برند در اختیار مخاطبان هدف قرار داد. به این منظور، هدایای تبلیغاتی همچون خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی و آفتابگیر خودرو استفاده میشود. چرا که این محصولات علی رغم قیمت کمی که دارند، دارای تاثیر گذاری فوق العاده ای میباشند و میتوانند برند را هر لحظه که از محصول تبلیغاتی استفاده میکنند، به مخاطب شما نشان دهند.
  • یکی دیگر از انگیزه های استفاده از هدایای تبلیغاتی، ایجاد حس خوب برای مخاطب است. این روش به طرز خیره کننده ای از گذشته تا به امروز تاثیر گذار ظاهر شده است و توانسته بسیار خوب عمل کند. شیوه کارکرد این روش بدین گونه است که مخاطب با استفاده از هدیه تبلیغاتی و دریافت آن، حس خوبی خواهد داشت. این حس خوب سبب میشود تا مخاطب هدف شما بخواهد لطف شما را با خرید یکی از محصولات و یا خدمات شما جبران نماید.
  • استفاده از هدایای تبلیغاتی تنها به منظور ترغیب مخاطب به خرید محصولات انجام نمیشود بلکه هدیه دادن یک محصول تبلیغاتی به مشتریان خود میتواند به منظور تشکر از خرید آنها باشد. البته که این اقدام نیز تا حد زیادی میتواند بر روی جذب مشتری جدید و بازگشت مشتریان گذشته تاثیر گذار باشد. در صورت ارائه خدمات و هدیه تبلیغاتی کاربردی مثل سررسید تبلیغاتی 1401 ، مشتری شما را معرفی خواهد نمود که این خود نیز گونه ای تبلیغات ویروسی به شمار میرود.

یک هدیه تبلیغاتی موفق چه ویژگی هایی دارد؟

سررسید تبلیغاتی 1401

سررسید تبلیغاتی 1401

برای خرید یک هدیه تبلیغاتی موفق باید نکاتی را در نظر گرفت که گام به گام به آنها خواهیم پرداخت. گام ابتدایی شناسایی مخاطبین هدف است. شما باید بدانید که علایق مخاطبین هدف شما چیست و برای یک جامعه تبلیغاتی چه هدیه ای مناسب تر است. در واقع در صورتی که این عمل را به درستی انجام ندهید و مخاطبین خود را به درستی شناسایی نکنید، ممکن است سبب شوید تا کمپین تبلیغاتی با مشکل و شکست مواجه شود. البته که سررسید تبلیغاتی 1401 را میتوانید با خیال راحت در اختیار هر قشری قرار دهید.

نکته حائز اهمیت بعد کیفیت محصول است. این بخش نقش تعیین کننده ای در ایجاد اعتماد مشتری دارد چرا که ارائه محصولات بی کیفیت تبلیغاتی میتواند خاطر مخاطب شما را آزرده سازد و این خود جرقه ای برای ایجاد حس بد نسبت به کمپانی و شرکت شماست. بد تر آنکه یک مشتری با ذهنیتی منفی، یک مشتری منفی نخواهد ماند و این حس بد منتقل خواهد شد و همچو ویروسی تمامی اطرافیان فرد را در بر خواهد گرفت.

قیمت محصولات تبلیغاتی نیز تعیین کننده است. بودجه ای که برای کمپین تبلیغاتی خود اختصاص میدهید باید مشخص باشد و هدایایی متناسب با بودجه تعیین شده انتخاب نمایید. هدیه تبلیغاتی باید کیفیت مناسب و همینطور قیمتی مناسب داشته باشد.

سررسید تبلیغاتی 1401، یک هدیه تبلیغاتی محبوب

سررسید تبلیغاتی 1401 و یا سالنامه 1401 از گذشته تا به امروز جزو هدایای تبلیغاتی پر کاربرد و پر طرفدار به شمار رفته است. این هدیه تبلیغاتی، به دلیل کاربرد بسیار گسترده در صنایع مختلف بسیار محبوب اند. نیاز یه نوشتن در هر قشری وجود دارد و در هر زمینه ای که فعالیت کنید نیاز به ثبت چیزی خواهید داشت. سررسید تبلیغاتی 1401 میتواند هدیه ای بی نظیر برای کارکنان و مشتریان شما باشد. سررسید تبلیغاتی 1401 امکان تبلیغات را به صورت گسترده تر برای شما به ارمغان می آورد. به گونه ای که شما میتوانید با قرار دادن عکس و اطلاعات محصولات خود در صفحات ابتدایی و انتهایی سررسید تبلیغاتی 1401، آنها را به مشتریان خود معرفی نمایید.

نمونه هایی از هدایای تبلیغاتی موفق

سررسید تبلیغاتی 1401

سررسید تبلیغاتی 1401

بدون شک سررسید تبلیغاتی 1401 یک هدیه تبلیغاتی بی نظیر به شمار میرود. اما ممکن است بخواهید با علاوه بر سررسید تبلیغاتی 1401 با بقیه هدایا نیز آشنا شوید.علاوه بر سررسید تبلیغاتی 1401، نمونه های تبلیغاتی موفقی نیز وجود دارند که در صورت نیاز میتوان از آنها به صورت گسترده استفاده نمود.

  • جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی نمونه ای مناسب از هدیه های تبلیغاتی به شمار میرود. که میتواند به طور گسترده برای انواع اقشار و بیزنس های مختلف به کار گرفته شود. جاکارتی تبلیغاتی به دلیل پر کاربرد بودن میتوانند بسیار تاثیر گذار واقع شوند. با هدیه دادن این محصول به پرسنل خود میتوانید خاطری خوش از کمپانی بر روی ذهن آنها به جای بگذارید و از طرفی برای مشتریان شما نیز این گزینه گزینه مناسب و بهینه ای به شمار میرود.

جاکارتی‌ها تنوع بسیار بالایی در شکل و فرم و رنگ و قیمت دارند. جاکارتی تبلیغاتی  که به‌عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مورداستفاده قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با چاپ لوگو و برند شرکت خود بر روی آن، به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی شرکت خود دست پیدا کنید. جاکارتی تبلیغاتی، در جنس‌های مختلف مانند فلز، پلاستیک و غیره در بازار موجود می‎باشد. این مدل‌ها قابلیت چاپ به‌ صورت حک را دارند.

یکی از معروف ترین انواع جاکارتی تبلیغاتی،از جنس چرم مصنوعی می‌باشد. این جاکارتی‌ ها هم از انعطاف‌ پذیری و ماندگاری بالایی برخوردار اند و تنوع رنگی این محصول بسیار بالا میباشد. شما میتوانید این جاکارتی تبلیغاتی را طبق سلیقه‌ ی خود سفارش دهید. جاکارتی‌ های چرم مصنوعی هم مانند جاکارتی‌ های چرم طبیعی به‌ صورت تک لت، دو لا و آلبومی قابل تولید می‌ باشد.

  • خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی از محبوب ترین هدیه های سازمانی به شمار می آیند که این امر را میتوان به قیمت مناسب و قابلیت سفارش بالای آنها اشاره نمود. سازمان های متفاوت و بزرگ برای افزایش اعتبار خود علاوه بر در اختیار قرار دادن خودکار تبلیغاتی در دسترس مشتریان، خود نیز از خودکار تبلیغاتی استفاده نموده تا کیفیت ای خودکار ها را ثابت نمایند. این شرکت ها علاوه بر خودکار تبلیغاتی مشتریان، ست های خودکار تبلیغاتی را در اختیار کارکنان و مدیران خود نیز قرار میدهند.

این محصول چه برای کارمند و چه برای مشتریان بسیار جذاب است چرا که بقیه انواع تبلیغات ممکن است به سادگی از یاد بروند اما خودکار تبلیغاتی تا زمانی که بلا استفاده شود، هر روز نام شرکت و یا کسب و کار شما را برای کاربر و مصرف کننده یاد میکند و این خود باعث ماندگار شدن برند بر روی خودکار تبلیغاتی در ذهن مشتری شود.

کاربردی بودن این خودکار تبلیغاتی گزینه ای مهم به شمار می آید که آن را از بقیه انواع تبلیغات مجزا میسازد. در واقع ماندگاری این خودکار تبلیغاتی در ذهن نیز به دلیل همین کاربردی بودن آن است. خودکار تبلیغاتی بخشی انکار ناپذیر از هر کسب و کار است پس خودکار تبلیغاتی میتواند در دست هر فردی از هر طبقه و صنفی دیده شود و همواره یاد آور برند و کسب و کار شما باشد. تبلیغات به این صورت همچون ورژن ضعیف شده تبلیغات ویروسی عمل میکنند و از هر فرردی به فرد دیگر منتقل میشوند. با جا گذاشتن خودکار تبلیغاتی توسط فردی، روند تبلیغاتی دیگری توسط فرد دیگر با در دست گرفتن خودکار تبلیغاتی شما آغاز میشود.

کلام پایانی

سررسید تبلیغاتی 1401

سررسید تبلیغاتی 1401

اگر یک شرکت هستید، سررسید تبلیغاتی 1401  نمونه ای بی نظیر برای هدیه دادن است.هدایای تبلیغاتی جزئی جدا ناشدنی از بازاریابی و فروش به شمار میروند و سررسید تبلیغاتی 1401 از بهترین گزینه هاست. به طوری که در ایران حدود 90 درصد شرکت ها آن را جزئی جدا نشدنی از سبد هدایای تبلیغاتی خود میدانند و همین امر سبب میشود تا ارزش و کاربرد این هدیه اثبات شود.پ

در صورتی که قصد تهیه هدیه های تبلیغاتی را دارید بهتر است با گروه فاخر گیفت در ارتباط باشیید تا علاوه بر مشاوره از محصولات با کیفیت این شرکت نیز بهره مند شوید. سررسید تبلیغاتی 1401 این شرکت به طور تخصصی برای شما طراحی خواهد شد و میتوانید در سررسید تبلیغاتی 1401 خود هر المانی را که می پسندید قرار دهید.

[/av_textblock]
[/av_one_full]