خرید ساعت دیواری تبلیغاتی

انواع ساعت دیواری تبلیغاتی را با قیمت مناسب و بصورت عمده از هدایای تبلیغاتی فاخرگیفت خریداری نمایید. مدل های متنوع و ابعاد متفاوت و جنس های چوبی ، پلاستیکی و فلزی از ساعت را در این صفحه مشاهده می نمایید. جهت مشاهده اطلاعات دقیق تر می توانید روی هر محصول کلیک کنید. امکان چاپ تبلیغات و درج متن یا لوگو شرکت ها روی هرکدام از ساعت های دیواری امکانپذیر است. از آنجا که ساعت هم در منازل و هم در شرکت ها کاربرد دارد و یکی از ضروری ترین ابزار در زندگی ما به شمار می رود، بهره برداری تبلیغاتی از آن مزیت های فراوانی را به همراه دارد. پس از انتخاب محصول موردنظر می توانید با تماس تلفنی، خرید خود را انجام دهید و یا قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی را دریافت کنید. برای سفارشات با تعداد بالا تخفیف و شرایط ویژه در نظر گرفته می شود.

انواع ساعت دیواری تبلیغاتی

تبلیغات، به منظور جذب مشتری صورت میپذیرد و هدایا و یا محصولات تبلیغاتی نظیر ساعت دیواری تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی زیر مجموعه شاخه بزرگ تبلیغات به شمار می آیند. تفاوتی ندارد در رابطه با اهداف بلند مدت حرف بزنیم یا در رابطه با کار های روز مره، خرید یک لپ تاپ جدید و یا تماشای یک فیلم، رفتن به یک سفر لذت بخش و یا کار در یک شرکت. همه و همه به تبلیغات وابسته اند. یعنی به گونه ای همه ما تحت تاثیر تبلیغات قرار داریم. حتی در رابطه با موضوعات خیلی جزئی مانند خواندن یک کتاب جدید و یا اصلا رفتن به یک کافه برای گذراندن بعد از ظهر روز تعطیل. شما می توانید انواع ساعت دیواری تبلیغاتی را در بخش فروشگاه فاخر گیفت مشاهده کنید. جهت خرید ساعت دیواری تبلیغاتی و یا دریافت قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی می توانید به فاخر گیفت مراجعه کنید.

در واقع شما یا تابلوی کافه را مشاهده کرده اید، یا صفحات مجازی آن را از روی علاقه دنبال میکنید و یا از یکی از دوستانتان در رابطه با فضای کافه و کیفیت نوشیدنی ها شنیده اید که میتوانیم همه این عوامل را تبلیغات بنامیم که البته هر کدام جزئی از انواع گوناگون تبلیغات به شمار میروند. تبلیغات سبب شناخته شدن کسب و کار ها و حتی خود افراد میشود. زمانی که دنبال یک کار میگردید با ارائه رزومه به شرکت در واقع خود را معرفی میکنید که این خود یک نوع تبلیغات به شمار می آید برای حرفه و توانایی های شما. برای تبلیغات می توانید از انواع ساعت دیواری تبلیغاتی استفاده کنید.

ساعت دیواری تبلیغاتی

انواع ساعت دیواری تبلیغاتی

تبلیغات با ساعت دیواری تبلیغاتی

تبلیغات را میتوان یک تکنیک کارآمد و موثر دانست که به کمک آن میتوان کالا، خدمات و ایده ها را ترویج داد. این روش که به نوعی رابطه غیر شخصیست، اطلاعات کسب و کار را برای مشتریان احتمالی نمایش میدهد و در تلاش برای تبدیل آنها به مشتریان قطعیست. واژه تبلیغات به کلمه انگیسی ADVERTERE باز میگردد که به معنای چرخاندن ذهن (متقاعد کردن) نسبت به چیزیست. آگهی که یک ابزار برای تبلیغات به شمار میرود، میتواند به دلیل اصلی فروش خدمات، محصولات و یا ایده های شما به شمار آید. قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی.

در گذشته که تبلیغات نقش کمرنگ تری داشت کسب و کار ها به واسطه مردم به یکدیگر معرفی میشدند و این سرعت معرفی بسیار پایین بود. اما مردم روابط گسترده تری داشتند. به گونه ای که کمتر پیش می آمد در یک شهرک یکدیگر را نشناسند. اما در دنیای امروز، روابط بسیار محدود تری وجود دارند و این خود احتمال معرفی کسب و کار ها را از بین میبرد. اما با ظهور تبلیغات این کمبود به طرز چشمگیری از بین رفت. هر چند هنوز هم برخی افراد تبلیغات را مناسب نمیدانند چرا که معتقدند کسب و کار های موفق از طریق کیفیت کار مطرح خواهند شد. خرید ساعت دیواری تبلیغاتیی.

حال بیایید با یک مفهوم ساده آشنا شویم. چیزی که هر روز ممکن است برای شما اتفاق بیوفتد. در حال حرف زدن راجب باز (BUZZ) هستم. بله باز یا بازاریابی کلامی یک تکنیک بازاریابیست که از گذشته تا به امروز وجود داشته و بسیار روشی پر قدرت است. این روش که نوعی بازاریابی ویروسی است از فردی به فرد دیگر منتقل شده و افراد بیشتری را تحت تاثیر خود قرار میدهد. مثال توصیه دوستتان در رابطه با کافه را به خاطر دارید؟ ممکن است قبل از رفتن به کافه نیز توصیه آن را به فرد دیگری کنید چرا که به حرف دوست خود اعتماد دارید و این خود نمونه ای از بازاریابی کلامیست.

ساعت دیواری تبلیغاتی

قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی

تبلیغات چه اهمیتی دارد؟

امروزه تبلیغات تنها برای بازار سودمند نیست چرا که تبلیغات میتواند به کمک مشتری برای تصیمیم گیری نیز بشتابد. همچنین تبلیغات هوشمندانه میتواند تفاوت ها و تمایزات محصولات و خدمات را به مشتری بشناساند. این امر سبب میشود تا مشتری بتواند بر اساس نیاز خود و البته بودجه ای که در اختیار دارد، راحت تر انتخاب نماید و به محصول دلخواه خود برسد. تبلیغات باید صادقانه باشد. یعنی هر موضوعی که در رابطه با محصولات و یا خدمات در تبلیغات مطرح میشود، باید واقعی باشد. در غیر این صورت تبلیغات میتواند نتیجه ای عکس داشته باشد و بر روی فروش اثر منفی خود را بگذارد. خرید ساعت دیواری تبلیغاتی از فاخر گیفت.

در جوامع امروز حتی اگر خدمت و یا محصولی بی نظیر را ارائه میکنید بدون وجود تبلیغات نمیتوانید به نتیجه برسید. خدمات باید به مردم معرفی شوند و این خود نیازمند تبلیغات است. تنها با بهره گیری از تبلیغات است که میتوانید به اهداف دلخواه شغلی خود برسید. حال یکی از این روش ها استفاده از هدایای تبلیغاتی نظیر ساعت دیواری تبلیغاتی است که ماندگار بوده و ساعت دیواری تبلیغاتی همواره در معرض دید مشتری هدف است. دریافت قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی از فاخر گیفت.

در دنیای امروز تبلیغات برای رشد اقتصادی جوامع بسیار حائز اهمیت بوده و نقش مهمی را ایفا میکند. تبلیغات میتواند بر میزان فروش و البته رشد بنگاه های اقتصادی و همینطور رشد و آگاهی بازار هدف تاثیر گذاشته و سبب شود این دو جهت یک خرید و یا فروش موفق ساده تر بتوانند یکدیگر را بیابند. اگر دارای یک کسب و کار کوچک هستید شما هم برای رشد نیاز به تبلیغات دارید. تبلیغاتی که میتواند نظیر هدیه های تبلیغاتی همانند ساعت دیواری تبلیغاتی جلوه کند.

امروزه همه کسب و کار ها نیاز به تبلیغات دارند. اما برخی از کسب و کار های تبلیغات را در ابعاد کوچک اجرا میکنند و بودجه خود را به تیم بازاریابی اختصاص دهند. البته برای برند های کوچک نیز که ار بودجه بالایی برخوردار نیستند، تبلیغات امکانپذیر است به طوری که تبلیغات برای آنها میتواند گاه به گاه یا فصلی و در مقیاس کوچک باشد. برای مثال میتوانیم به تبلیغ بر روی بخش آگهی های روزنامه اشاره کنیم. البته هدیه های تبلیغاتی نظیر ساعت دیواری تبلیغاتی نیز میتوانند تا حد زیادی نظر مخاطبین را به خود جلب کنند. البته که باید به دست مخاطبین درست برسند.

ساعت دیواری تبلیغاتی

انواع ساعت دیواری تبلیغاتی

انواع تبلیغات بر اساس نفوذ پذیری

تبلیغات به 3 نوع تقسیم میشود که به طور کلی و جامع دارای 2 نوع است. نوع اولیه که به تبلیغات Above The Line نیز معروف است به تبلیغاتی همانند تبلیفات تلوزیونی، رادیو، روزنامه و … گفته میشود و نوع دوم تبلیغات below the line نام دارند که از نمونه ایی از آنها میتوان به تبلیغات فروشگاه ها، اسپانسرینگ، بیلیورد ها، ساعت دیواری تبلیغاتی و… اشاره نمود. نوع سومی که پیش تر نام بردیم تبلیغیست تشکیل شده از این دو تبلیغ و به تبلیغات یکپارچه معروف است که بیشتر به منظور برند سازی مورد استفاده قرار میگیرد. خرید ساعت دیواری تبلیغاتی از فاخر گیفت.

تبلیغات در گذشته به عنوان شکل یک طرفه ارتباطات بازاریابی به کار گرفته میشد چون در آن زمان دریافت کننده پیام نمیتوانست فورا نیسبت به پیام واکنش نشان دهد که امروزه به لطف ظهور تکنولوژی دستخوش تغییرات شده است. تبلیغات در فضای مجازی را میگویم! شما روزانه در فضای مجازی و وبسایت های مختلف بنر ها و تبلیغات متفاوتی را مشاهده میکنید که میتوانید با کلیک بر روی آنها و فشردن یک دکمه به اطلاعات بیشتری در رابطه با محصول یا خدمتی که جلب توجه کرده بود دست پیدا کنید. برای ماندگاری می توانید انواع ساعت دیواری تبلیغاتی را مشاهده کنید، قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی را دریافت کنید و مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در واقع تبلیغات به مرور زمان در حال تغییر است و دارد از آن حالت یکطرفه خارج میشود. این به کاربران و تبلیغ دهنده این امکان را میدهد که با یکدیگر تعامل داشته باشند. یکی دیگر از ویژگی های تبلیغات نوبست این است که میتوان بلافاصله برای کالا های تبلیغ شونده، تقاضا ایجاد کنید. در واقع مشتری میتواند به مخض مشاهده تبلیغ محصول و یا خدمات شما، آن را خریداری کند. زمانی که در رسانه به مخاطبین خود امکان تعامل بیشتری بدهید، امکان تحریک تقاضا به مراتب افزایش خواهد یافت.

یک روش ایده آل برای تبلیغات

هدایای تبلیغاتی یک نوع تبلیغات بی نظیر برای برند سازی به شمار میرود. هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که اغلب با لوگو و شعاری مخصوص که بر روی آنها حک شده است و به مشتریان و البته کارمندان و  کارکنان شرکت و کمپانی ارائه میشود. این هدایا یکی از راه های بازاریابی به شمار میروند. هدایای تبلیغاتی نظیر ساعت دیواری تبلیغاتی معموللا به منظور تبلیغ یک شرکت، تصدیق آن شرکت و معرفی برند به کار میرود. این هدایا معمولا در نشست های مختلف، نمایشگاه ها، سمینار ها و کنفرانس ها در اختیار مشتریان قرار میگیرند.

  • خودکار تبلیغاتی

خودکار های تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی به شمار میروند که علاوه بر قیمت پایین، میتوانند تاثیری بی نظیر بر روی مشتریان احتمالی شما بگذارند و آنها را به مشتریان دائمی بدل کنند. تقریبا در همه اصناف، خودکار یک وسیله بسیار پر مصرف است. حتی شغل هایی مثل آهنگری که خیلی نیاز به نوشتن ندارند گاهی باید بنویسند و از خودکار استفاده کنند. این خود سبب میشود تا خودکار تبلیغاتی بتواند تاثیر خود را بگذارد و در او اثر کند.

درج برند شما بر روی خودکار تبلیغاتی به شدت میتواند برند شما را به جامعه بشناساند. چرا که یک خودکار تبلیغاتی تا انتها نزد یک نفر نخواهد ماند و به دلیل وجود دغدغه های زیاد امکان جا گذاشتن خودکار زیاد است. خودکار تبلیغاتی برند شما میتواند بین افراد گوناگونی جابجا شود و آثار دلخواه شما را بگذارد. خرید ساعت دیواری تبلیغاتی از فاخر گیفت.

ساعت دیواری تبلیغاتی

قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی

  • ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی تقریبا ماندگار ترین هدیه تبلیغاتی به شمار میرود. انواع ساعت دیواری تبلیغاتی با نصب بر روی دیوار میتواند تا سالیان دراز به کار خود بدون هیچ مشکلی ادامه دهد. ساعت دیواری تبلیغاتی یک هدیه کم هزینه ولی با کارایی بالا به شمار می آید. ساعت دیواری تبلیغاتی یک فرصت بی نظیر برای دیدن شما به شمار می آید و بار ها و بار ها میتواند برند شما را به مشتری و جامعه هدف خود یاد آوری کند و شانس دیده شدن شما را افزایش دهد. با ارائه ساعت دیواری تبلیغاتی به مشتری خود در همه لحظات در کنار او قرار میگیرید و به او یاد آوری میشوید. برای خرید ساعت دیواری تبلیغاتی و یا مشاهده لیست قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی می توانید به فروشگاه فاخر گیفت مراجعه کنید.

انواع ساعت دیواری تبلیغاتی وسیله ای است که روی دیوار خانه ها، فروشگاه ها، ادارات و … قرار میگیرد و برای تنظیم زمان کاربرد دارد. شرکت ها و کمپانی ها برای اینکه بتوانند با کارکنان و البته مشتریات احتمالی خود ارتباط برقرار کنند، لوگوی خود را بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی چاپ میکنند و به مشتریان و کارکنان خود هدیه میدهند تا با قرار گرفتن این ساعت بر روی دیوار خانه و یا محل کار خود، هر روز و هر زمان به یاد آن شرکت باشند. ساعت دیواری تبلیغاتی یک هدیه بسیار مناسب برای اقشار مختلف جامعه به شمار میرود.

  • فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یکی از راه های رایج برای تبلیغات به شمار میرود که علاوه بر یک هدیه خاص، میتواند در هزینه های شما نیز تا حد قابل توجهی صرفه جویی به عمل آورد. فلش مموری های تبلیغاتی در اندازه های 8 گیگ، 16 گیگ، 32 گیگ و 64 گیگابایت موجود است. شما میتوانید با استفاده از این هدیه های تبلیغاتی، فایل کاتالوگ محصولات خود را نیز در اختیار مشتریان قرار دهید و آنها را از خدمات و یا محصولات جدید خود آگاه سازید. این کار سبب میشود تا در هزینه های چاپ فیزیکی کاتالوگ نیز صرفه جویی شود و همچنین این اقدام دوست دار محیط زیست است. خرید ساعت دیواری تبلیغاتی از فاخر گیفت.

قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی

با بررسی روش های متنوع بازاریابی میتوانیم دریابیم که هدایای تبلیغاتی همچون ساعت دیواری تبلیغاتی از بهترین نمونه ها و راه های تبلیغ به شمار می آیند. اکثر تبلیغ ها گذا هستند و به سرعت به دست فراموشی سپرده میشوند. اما یک ساعت دیواری تبلیغاتی میتواند تا همیشه بر روی دیوار اتاق مشتری شما باقی بماند و به او زمان را نشان دهد. و یا یک خودکار و یا فلش مموری تبلیغاتی در زمان نیاز یاد آور شرکت و برند شما و گاها شعار شرکت میشود. پس هدایای تبلیغاتی به شدت کاربردی میباشند. جهت مشاهده لیست قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی و یا خرید ساعت دیواری تبلیغاتی می توانید به فاخر گیفت مراجعه کنید.

هدایای تبلیغاتی تنها بر روی یک فرد تاثیر نمیگذارند. یک قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی تنها برای یک نفر قابل روئیت نیست و بسته به محل نصب ساعت دیواری تبلیغاتی ممکن است بین 1 تا چند صد نفر روزانه چشمشان به آن بیوفتدو  لوگوی شما در وسط آن بدرخشد. اما این هدایا را از کجا تهیه کنیم ؟ پاسخ مشخص است! یک حرفه ای یعنی فاخر گیفت. مجموعه فاخر گیفت با ارائه انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی مانند ساعت دیواری تبلیغاتی با کیفیتی مثال زدنی میتواند یک دیدگاه خوب از شما نزد مشتری پدید آورد تا به کمک آن نه تنها مشتری را به یک مشتری دائمی بدل کنید، بلکه مشتریان دیگری را هم به واسطه فرآیند BUZZ جذب نمایید.

شاید به جرات بتوان گفت که یکی از بهترین روش های تبلیغات استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی می باشد. چرا که شما چندین سال می توانید در مقابل چشم مشتریان خود بمانید و برند شما در ذهن مشتری ثبت شود. بدین ترتیب هم مشتری های پیشین را حفظ می کنید و هم می توانید مشتری های جدیدی را بدست آورید. تنها کافیست به وب سایت فاخر گیفت مراجعه کنید و پس از مشاهده انواع ساعت دیواری تبلیغاتی، اقدام به دریافت قیمت و یا خرید ساعت دیواری تبلیغاتی کنید.