خرید جاکلیدی تبلیغاتی ارزان

در صورتی که برای تبلیغات کسب و کار خود نیاز به جاکلیدی تبلیغاتی و یا جاسوئیچی تبلیغاتی ارزان قیمت دارید می توانید انواع جا کلیدی تبلیغاتی را در مجموعه فاخر گیفت مشاهده و لیست قیمت آن را دریافت کنید.

کامل ترین مجموعه جاسوئیچی و جاکلیدی تبلیغاتی در طرح ها و جنس های مختلف را مشاهده بفرمایید. انواع جاکلیدی های فلزی ، پلاستیکی و چرمی با چاپ و درج لوگو و اسامی مورد نظر شما با کمترین قیمت ارائه می شود. فروش محصولات بصورت عمده می شود و در حال حاضر امکان خرید تک جا کلیدی و جاسوئیچی از هدایای  تبلیغاتی فاخرگیفت وجود ندارد. جهت مشاهده لیست قیمت به ازای تعداد خرید می توانید روی هرکدام از محصولات کلیک نمایید. در صورت انتخاب می توانید با اعلام کد محصول به ما ، سفارش خود را ثبت نمایید. شماره های ارتباطی  در قسمت تماس با ما درج شده است.

لیست قیمت جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی یکی از انواع گوناگون هدایای تبلیغاتی به شمار میرود. جاکلیدی تبلیغاتی و یا جاسوئیچی تبلیعاتی از جمله هدایای تبلیغاتی پر کاربردی هستند که بیشتر برای برند سازی و معرفی برند کاربرد داشته و همچنین معرف و بیانگر شخصیت افراد هستند. جاکلیدی یکی از بخش های زندگی روزمره افراد به شمار می آید. زمانی که احتیاج به مدیریت و نگهداری از کلید های مختلفی دارید، از یک جا کلیدی استفاده خواهید کرد تا از گم شدن کلید ها جلوگیری به عمل آورید. حال کمپانی ها و شرکت های گوناگون به واسطه جاکلیدی تبلیغاتی به زندگی روزمره مخاطبان هدف و کاربران خود ورود میکنند و در جهت پیشرفت برند تجاری خود می کوشند.

یکی از اصول یادگیری، تکرار به شمار می آید. زمانی که شما بیلبوردی را در خیابان مشاهده میکنید، تنها یک بار برند تبلیغ شده را مشاهده و از جلوی چشمان شما محو میشود. اگر در حال رانندگی باشید زمانی برای یادداشت برند پیدا نخواهید کرد و در میان افکار شما محو خواهد شد. اما حال یک جاکلیدی تبلیغاتی را تصور کنید. باز و بسته کردن درب خانه، خودرو و محل کار از رایج ترین انواع استفاده از کلید به شمار میرود و جزئی از روزمره است. ما تقریبا هر روز و در روز چند مرتبه اقدام به استفاده از کلید میکنیم. مخاطب شما نیز قطعا اینگونه است.

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی ارزان

جاکلیدی تبلیغاتی ارزان

با قرار دادن لوگو، نام و شمار تماس بر روی جاکلیدی تبلیغاتی باعث خواهید شد تا مخاطب شما روزانه چند مرتبه برند شما را ببیند و تکرار سبب شدده تا نام برند در ذهن ماندگار شود. برخی بر این باورند که هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت نظیر خودکار تبلیغاتی و جاکلیدی تبلیغاتی نمیتوانند تاثیر گذاری چندانی داشته باشند و یک هدیه تبلیغاتی تاثیر گذار، یک هدیه تبلیغاتی گران قیمت نظیر لیوان و ماگ تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی، جا کارتی تبلیغاتی و یا یک پاوربانک تبلیغاتی  میباشد.

اما واقعیت امر این است که برای برند سازی بهتر است که برند خود را به مشتریان خود نمایش دهید تا سبب ماندگاری آن در ذهن ها شوید. این کاهر میتواند به استفاده از یک لیوان تبلیغاتی، یک جاکلیدی تبلیغاتی و یا حتی یک خودکار تبلیغاتی صورت پذیرد. برخی از این هدایا  میتوانند بسیار موثر تر از هدایای تبلیغاتی گران قیمت در معرفی برند نیز ظاهر شوند. یک مثال ساده خودکار تبلیغاتی به شمار میرود که همواره توسط یک فرد به کار گرفته نمیشود. به دلیل درگیری ذهنی، برخی افراد دارای حواس پرتی های جزئی میباشند که همین امر سبب میشود تا خودکار خود را جای بگذارند.

با استفاده دیگر افراد از خودکار تبلیغاتی، سبب میشود تا پروسه معرفی برند برای فرد مجددا آغاز شده و برند شما به افراد مختلف و گوناگونی شناسانده شود. پس به این نکته میتوان دست یافت که تاثیر یک خودکار و یا جاکلیدی تبلیغاتی میتواند از تاثیر کالا های گران قیمت تری نظیر تقویم رو میزی نیز بیشتر باشد و این  خود بیانگر این اصل است که لزوما یک کمپین تبلیغاتی موقث نیازمند صرف هزینه بالایی نیست و میتوان با صرف کمترین هزینه بیشترین بازده را دریافت نمود.

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی ارزان

جاکلیدی تبلیغاتی نیز یکی از انواع ارزان قیمت هدیه های تبلیغاتی به شمار میرود و بهره گیری از آنها نتیجه بازاریابی بی نظیری را ارائه میدهد. مفید و کاربردی بودن کالای تبلیغاتی یکی از بخش های مهم برای انتخاب یک کالای تبلیغاتی به شمار میرود و جاکلیدی تبلیغاتی یک کالای تبلیغاتی کاربردی به شمار میرود. به گونه ای که یک جاکلیدی تبلیغاتی علاوه بر کیفیت و دوام فوق العاد، در طول شبانه روز، نیاز مخاطبین هدف شما را بر طرف میسازد و این خود سبب ایجاد حس خوب در مخاطب شما نیز خواهد شد.

انواع جا کلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی‌های تبلیغاتی در همه شکل‌ها و سبک‌ها ارائه می شوند و میتوانند در انواع مختلفی سفارشی سازی شوند. این جاکلیدی تبلیغاتی سفارشی از جهات بسیاری برای مصرف کنندگان مفید و کاربردی هستند و بدون شک میتوانند برای برندتان نیز سودآور باشند. جاکلیدی تبلیغاتی در دو جنس فلزی و چرم تولید میشوند.

جاکلیدی تبلیغاتی چند منظوره

این گونه جا کلیدی ها به عنوان یک ابزار جانبی نیز مورد استفاده میتواند قرار بگیرد و این خود سبب میشود تا از جذابیت ویژه ای برخوردار باشند و کاربرد آنها دوچندان شود. جاکلیدی تبلیغاتی چند منظوره میتواند گزینه بسیار مناسبی برای کمپین ها به شمار میرود. این گونه جاکلیدی تبلیغاتی، میتواند سبب شود تا کار هایی همانند باز کردن درب نوشابه را انجام دهید.

جاکلیدی تبلیغاتی چراغ دار

جاکلیدی تبلیغاتی چراغدار نیز گونه ای از جاکلیدی های چند منظوره به شمار میرود و به خاطر پر طرفدار بودن این گونه جاکلیدی تبلیغاتی آن را به صورت مجزا معرفی نموده ایم. جاکلیدی تبلیغاتی چراغدار میتواند با یک دکمه LED  تعبیه شده بر روی جاکلیدی تبلیغاتی را روشن و خاموش نماید. کاربرد این جاکلیدی تبلیغاتی زمانیست که بخواهید داخل چیزی را بررسی کنید و نور کافی در اختیار ندارید و یا زیر صندلی اتوموبیل خود را جستجو نمایید. البته ارائه جاکلیدی تبلیغاتی همراه با شعار های تبلیغاتی بسیار هوشمندانه است.

جاکلیدی تبلیغاتی با اشکال گوناگون

فرض کنید دارای یک شرکت حمل و نقل هستید. آنگاه میتوانید جاکلیدی تبلیغاتی خود را همانند یک تریلی طراحی کنید تا بر تاثیر گذاری جاکلیدی تبلیغاتی خود بیافزایید. این گونه جاکلیدی تبلیغاتی میتواند با قیمت پایینی در اختیار شما قرار گیرد و به علاوه به دلیل جنس فلزی آنها از دوام و ماندگای بالایی برخوردار خواهند بود.

جاکلیدی تبلیغاتی میکرو روبیک

با استفاده از جاکلیدی‌ مکعب میکرو روبیک هم می‌توانید برندتان و شعار تبلیغاتیتان را تبلیغ کنید و هم از سر رفتن حوصله‌ مخاطبان و بازدید کنندگانتان جلوگیری نمایید. این جا کلیدی واقعا فراتر از یک جاکلیدی عادی برای نگهداری از کلیدهایتان است ، زیرا میتوانید معمای مکعب روبیک را که همه ما به آن علاقه‌مند هستیم با آن حل کنید. این جا کلیدی تبلیغاتی دارای فضای کافی برای درج لوگوست و همچنین بسیار سرگرم کننده و منحصر به فرد می‌باشد. این جاکلیدی تبلیغاتی ممکن است نصبت به بقیه جا کلیدی ها از قیمت بالاتری برخوردار باشد اما جذابیت و امکان ایجاد سرگرمی به وسطه این جا کلیدی میتواند تاثیر بهتری را به همراه داشته باشد.

جاکلیدی فلزی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی بسیاری برای هدیه دادن به مشتریان و یا کارمندان شما وجود دارد اما اینکه کدام یک ررا بر گزینید نیازمند بررسی بیشتر است. جاکلیدی تبلیغاتی دارای مزایای بسییاریست که از آنها میتوان به قیمت بسیار ارزان آنها اشاره نمود که در مقایسه با اکثر هدایای تبلیغاتی از قیمت پایین تری برخوردار است. همچنین گستردگی و امکان انتخاب گزینه های متفاوت و متنوع از دیگر ویژگی های جاکلیدی به شمار می آید. دوام و کاربردی بودن جاکلیدی تبلیغاتی سب میشود تا این گونه هدیه تبلیغاتی موثر واقع شود.

شما عزیزان برای مشاهده قیمت و یا خرید جاکلیدی فلزی تبلیغاتی می توانید به مجموعه فاخر گیفت مشاهده کنید و مناسب ترین گزینه را برای خود خریداری کنید. تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

انواع دیگر هدایای تبلیغاتی

حال که به طور گسترده به بررسی جاکلیدی تبلیغاتی پرداختیم و ببا ویژگی های آن آشنا شدی. بهتر آن است که به بررسی دیگر انواع هدیه تبلیغاتی نیز بپردازیم و اشاره ای نیز به آنها داشته باشیم.

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی از محبوب ترین هدیه های سازمانی به شمار می آیند که این امر را میتوان به قیمت مناسب و قابلیت سفارش بالای آنها اشاره نمود. سازمان های متفاوت و بزرگ برای افزایش اعتبار خود علاوه بر در اختیار قرار دادن خودکار تبلیغاتی در دسترس مشتریان، خود نیز از خودکار تبلیغاتی استفاده نموده تا کیفیت ای خودکار ها را ثابت نمایند. این شرکت ها علاوه بر خودکار تبلیغاتی مشتریان، ست های خودکار تبلیغاتی را در اختیار مدیران و کارمندان خود قرار میدهند. علاوه کارمندان، مشتریان و مخاطبان نیز جذب این محصول خواهند شد چرا که این محصول برای اقشار مختلف جامعه کاربردی به شمار میرود.

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی

لیوان و ماگ تبلیغاتی

لیوان و ماگ های تبلیغاتی نیز میتوانند هدیه ای مناسب برای ارائه به مشتریان و البته کارمندان به شمار آیند. چرا که همه ما روزانه نوشیدنی های گرم و سردی را مینوشیم. حتی کسی که به نوشیدن نوشیدنی عادت ندارد حداقل روزی 1 فنجان چای را مینوشد. از این رو لیوان و ماگ تبلیغاتی میتوانند گزینه مناسبی باشند. چرا که فرد در محل کار خود میتواند از این لیوان ها استفاده کند و لوگو و برند شما در معرض دید همکاران و مراجعه کنندگان قرار بگیرد.

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی تقریبا ماندگار ترین هدیه تبلیغاتی به شمار میرود. ساعت دیواری تبلیغاتی با نصب بر روی دیوار میتواند تا سالیان دراز به کار خود بدون هیچ مشکلی ادامه دهد. ساعت دیواری تبلیغاتی یک هدیه کم هزینه ولی با کارایی بالا به شمار می آید. ساعت دیواری تبلیغاتی یک فرصت بی نظیر برای دیدن شما به شمار می آید و بار ها و بار ها میتواند برند شما را به مشتری و جامعه هدف خود یاد آوری کند و شانس دیده شدن شما را افزایش دهد. با هدیه دادن ساعت تبلیغاتی به مشتری سبب میشوید تا همیشه در همه لحظات در کنار او قرار بگیرید.

فروش عمده جاکلیدی تبلیغاتی

حال که به خوبی با جاکلیدی تبلیغاتی آشنا شدیم میتوانیم بگوییم که این کالای تبلیغاتی یکی از کالا هاای تبلیغاتی پر طرفدار و البته پر مصرف به شمار می آید. اما خرید جاکلیدی تبلیغاتی نیز مهم است و باید از محلی معتبر با تنوع بالا تهیه شود. فاخر گیفت با ارائه جاکلیدی تبلیغاتی متنوع و با کیفیت، با کیفیت چاپی بی نظیر شما را با مخاطبان خود همراه میسازد و نام و برند شما را همواره یاد آوردی خواهدد نمود.

همانطور که می دانید در صورت سفارش عمده می توانید این محصول را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. برای فروش عمده جاکلیدی تبلیغاتی می توانید به وب سایت فاخر گیفت مراجعه کنید.