با معرفی انواع جاکارتی تبلیغاتی، لیست قیمت و خرید مناسب ترین جاکارتی برای کسب و کار شما در خدمتتان هستیم. نیاز به معرفی و شناخت از برند ها سبب شده تا برنامه های تبلیغاتی مختلفی نظیر هدیه های تبلیغاتی چون جاکارتی تبلیغاتی پدید آمده اند. تبلیغات با هدف معرفی کسب و کار ها، خدمات، ایده ها و… پدید آمده است که پیشینه آن به هزاران سال پیش بر میگردد. از قدرتمند ترین تبلیغاتی که از گذشته تا به امروز جریان داشته اند میتوان به تبلیغات ادیان مختلف اشاره نمود که در طول تاریخ به خوبی شکل گرفته و نمونه های اثر گذاری به شمار می آیند. اما امروزه روش های متنوع تری برای تبلیغات پدید آمده است که یکی از معروفترین و تاثیر گذار ترین آنها هدایای تبلیغاتی چون جاکارتی تبلیغاتی می باشند.

خرید جاکارتی تبلیغاتی

حتما جاکارتی های مختلفی را که بر روی آن لوگو یک برند خاص درج شده است را مشاهده کرده اید. یکی از معمول ترین استفاده ها در بانک می باشد که هر بانکی به هنگام ارائه کارت جدید، یک جاکارتی تبلیغاتی نیز هدیه می دهد. عموما جاکارتی حداقل به مدت یک سال از فرد مورد نظر جدا نمی شود. چرا که مهم ترین وسیله شخصی خود را درون آن نگاه می دارد. در صورتی که قصد خرید جاکارتی تبلیغاتی به تعداد عمده را دارید می توانید لیست محصولات جاکارتی تبلیغاتی را مشاهده کنید و بهترین جاکارتی تبلیغاتی را برای خود انتخاب کنید.

تبلیغات با جاکارتی تبلیغاتی

در گذشته به دلیل کم بودن جمعیت و نبود شهر های صنعتی بزرگی همچون تهران، شناخت افراد از یکدیگر به مراتب بیشتر بود و برای مثال افراد یک شهرک یک شناخت نسبی از یک دیگر داشتند. اما به مرور زمان با افزایش جمعیت شهر ها و ظهور شهر های صنعتی بزرگی همچون تهران، این شناخت به حداقل خود رسید. به طوری که امروزه شناخت برخی افراد تنها به تعداد اندکی افراد دور خود محدود شده است. البته بحث تبلیغات به این دلیل به وجود نیامد و از دیرباز تا اکنون وجود داشته است. صرفا برای این دلیل موضوع ذکر شد که در گذشته افراد تبلیغات را نوعی سوء استفاده میدانستند.

اما امروزه تبلیغات یک نیاز است. حتی اگر شما خدمات و یا محصولات کم یابی را ارائه میدهید، بدون تبلیغات موثر امکان ابقا وجود ندارد. تبلیغات امروزه از مهم ترین بخش های هر کسب و کار به شمار میرود. تبلیغات امروزه تنها به رشد و پیشرفت بیزنس های کوچک و بزرگ به تنهایی کمک نمیکند بلکه تبلیغات به مشتری نیز برای تصمیم گیری درست کمک میکند. قیمت جاکارتی تبلیغاتی در فاخر گیفت.

جاکارتی تبلیغاتی

خرید جاکارتی تبلیغاتی

با پیشرفت رسانه و ظهور روش های نوین بازار یابی و تبلیغات، بازاریابی از یک طرفه بودن پیام خارج شده است و مخاطب میتواند با توجه به دریافت خود از بنر و یا محتوای تبلیغ شما به آن واکنش نشان دهد و علاوه بر ایجاد امکانی برای مجاب نمودن فرد به خرید، یاری ویژه به شما میرساند و سببب میشود بتوانید ضعوف کار خود را شناسایی نموده و بر طرف کنید.

درگذشته تبلیغات تنها به واسطه کاغذ و یا کلام منتشر میشد اما امروزه انواع گوناگونی از تبلیغات موجود است که به واسطه فضای مجازی به انجام میرسد و سبب تاثیر گذاری بیشتر بر روی مخاطبین و علاقه مندان شده و بستری مناسب را برای تبادل نظر به ارمغان می آورد.

تاثیر جاکارتی تبلیغاتی

ابتدا بهتر است به این سوال بپردازیم که هدایای تبلیغاتی چیست؟ هدایای تبلیغاتی سبکی نوین از تبلیغات به شمار می آیند که قدمتی بسیار کم دارند. اما تاثیر گذاری فوق العاده این نوع تبلیغات سبب شده تا پیشرفتی شگفت را طی کند و امروزه به طور کلی در سر تا سر دنیا مورد استفاده گسترده شرکت ها و کمپانی های مختلف قرار میگیرد. با در اختیار قرار دادن هداییایی نظیر جاکارتی تبلیغاتی و هدیه آن به مشتریان و یا کارکنان خود میتوانید نمونه ای از این تبلیغ پر طرفددار را اجرا کنید. این نوع تبلیغات ممکن از گران قیمت به نظر برسد اما در عین حال میتواند هزینه های شما را کاهش داده و تاثیری شگفت بگذارد.

جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی

خرید محصولات تبلیغاتی شاید نیازمند صرف هزینه بسیاری باشند اما هیچ نوع تبلیغاتی نمیتواند به اندازه یک جاکارتی تبلیغاتی و یا ساعت دیواری تبلیغاتی ماندگار شود. این هدایا بر خلاف دیگر انواع تبلیغات در ذهن نویسنده خواهند ماند. یک بنر تبلیغاتی چند ثانیه زمان شما را خواهد گرفت، یک تراکت تبلیغاتی چند دقیقه اما یک هدیه تبلیغاتی میتواند تا سالیان بسیاری همراه افراد بماند و هنگامی که از آن بهره میگیرند، آنها را به یاد شرکت و کمپانی شما بیاندازند.

خرید جاکارتی تبلیغاتی عمده

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب برای کاربران و مخاطبین شما یک اصل از قبل تعیین شده نیست و به طور کلی به خود شما وابسته است. البته که برای خرید یک هدیه تبلیغاتی مناسب نظیر جاکارتی تبلیغاتی باید جامعه هدف خود را نیز مورد بررسی قرار دهید تا با یک دید باز برای خرید محصولات تبلیغاتی خود اقدام کنید. جاکارتی تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی، جا کلیدی تبلیغاتی و جاکارتی تبلیغاتی از انواع این هدایا به شمار می رون. در ادامه با بررسی بیشتر هدایا همراه ما باشید. در صورت خرید جاکارتی تبلیغاتی عمده می دانید که هزینه نصف می شود. شما عزیزان می توانید جاکارتی تبلیغاتی را به صورت عمده به فاخر گیفت سفارش دهید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

محصولات تبلیغاتی پیشنهادی

محصولات تبلیغاتی دارای انواع گوناگونی نظیر جاکارتی تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی هستند اما چیزی که این هدایا را از یکدیگر متمایز میکند قیمت، کاربرد، ماندگاری و دیگر عوامل تاثیر گذار بر محصول است. در ادامه به بررسی چند نمونه هدیه تبلیغاتی خواهیم پرداخت.

جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی نمونه ای مناسب از هدیه های تبلیغاتی به شمار میرود. که میتواند به طور گسترده برای انواع اقشار و بیزنس های مختلف به کار گرفته شود. جاکارتی تبلیغاتی به دلیل پر کاربرد بودن میتوانند بسیار تاثیر گذار واقع شوند. با هدیه دادن این محصول به پرسنل خود میتوانید خاطری خوش از کمپانی بر روی ذهن آنها به جای بگذارید و از طرفی برای مشتریان شما نیز این گزینه گزینه مناسب و بهینه ای به شمار میرود.

جاکارتی‌ها تنوع بسیار بالایی در شکل و فرم و رنگ و قیمت دارند. جاکارتی تبلیغاتی  که به‌عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مورداستفاده قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با چاپ لوگو و برند شرکت خود بر روی آن، به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی شرکت خود دست پیدا کنید. جاکارتی تبلیغاتی، در جنس‌های مختلف مانند فلز، پلاستیک و غیره در بازار موجود می‎باشد. این مدل‌ها قابلیت چاپ به‌ صورت حک را دارند.

یکی از معروف ترین انواع جاکارتی تبلیغاتی،از جنس چرم مصنوعی می‌باشد. این جاکارتی‌ ها هم از انعطاف‌ پذیری و ماندگاری بالایی برخوردار اند و تنوع رنگی این محصول بسیار بالا میباشد. شما میتوانید این جاکارتی تبلیغاتی را طبق سلیقه‌ ی خود سفارش دهید. جاکارتی‌ های چرم مصنوعی هم مانند جاکارتی‌ های چرم طبیعی به‌ صورت تک لت، دو لا و آلبومی قابل تولید می‌ باشد.

جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی 

فلش مموری تبلیغاتی نیز یکی دیگر از ایده های بی نظیر به شمار میرود. چرا که هر فردی نیاز به یک فلش مموری برای جابجایی اطلاعات دارد. حتی اگر نیازی به جابجایی اطلاعات نیز نداشته باشد، ممکن است شرایطی پیش آید که به یک فلش مموری احتیاج داشته باشد. از این رو اکثر افراد یک فلش مموری همیشه همراه دارند و در وسایل همراه آنان یافت میشود. از این رو یک فلش مموری تبلیغاتی ایده ای هوشمندانه برای تبلیغات برند شما خواهد بود. فلش مموری تبلیغاتی در طرح های مختلفی که در بازار موجود اند میتوانند نیاز شما را در هر صنفی برطرف سازند.

فلش های مموری دارای انواع گوناگونی هستند و همانند هارد دیسک قطعه مکانیکی ندارند. این امر سبب شده تا فلش مموری تبلیغاتی برای مخاطبین شما همواره قابل حمل باشد و آن را به عنوان یک فلش مموری روزمره به کار گیرند. البته که حجم فلش مموری نیز مهم است. در گذشته، محتوا از کیفیت پایینی برخوردار بود.

فیلم ها، موسیقی، عکس و… همگی دارای کیفیت پایین تری بودند و فلش مموری های 1 گیگابایت، 2 گیگابایت و 4 گیگابایت و به ندرت 8 گیگابایت مورد استفاده قرار میگرفتند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی فلش مموری ها داری حجم بیشتری هستند حتی تا 2 ترابایت! (2048 گیگابایت) پیرو این پیشرفت، فلش مموری تبلیغاتی نیز تغییراتی را شامل شد که آنها را میتوانید در حجم های 8 تا 64 گیگابایت در اختیار داشته باشید.

شاید با خود بگویید 64 گیگابایت کم است اما اکنون شرکت های بزرگ نیز برای صرفه جویی در هزینه از فلش مموری های حداکثر 64 گیگابایت برای کارمندان و مشتریان خود استفاده میکنند. همچنین اگر بخواهیم 64 گیگابایت را برای شما شفاف تر کنیم بهتر است بدانید هر فیلم 2 ساعته با کیفیت فول اچ دی از حجمی معادل با 1.5 گیگابایت برخوردار است.

یعنی یک فلش 64 گیگ میتواند تقریبا 42 فیلم را در خود جای دهد که فضایی بسیاز زیاد است! همچنین فلش مموری تبلیغاتی میتواند در هزینه چاپ کاتالوگ محصولات برای مشتریان نیز صرفه جویی به عمل آورد. به گونه ای که کمپانی ها و شرکت های بزرگ و کوچک برای صرفه جویی در هزینه، فایل کاتالوگ را به صورت Pdf در فلش مموری تبلیغاتی قرار میدهند.

قیمت جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی

قیمت جاکارتی تبلیغاتی

با ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود میتواند به طرز چشمگیر و قابل توجهی علاقه آنها را نسبت به برند خود افزایش دهید و سبب  شوید تا ناخواسته به سمت و سوی برند شما جذب شوند. ساختن یک پل ارتباطی میان مشتری و خود سبب میشود تا مشتری احساس کند که برای برند شما با ارزش است و بخواهد که لطف شما که همان هدیه تبلیغاتی است را تلافی کند. گاهی وقت ها یک جاکارتی تبلیغاتی میتواند سبب شود تا سود زیادی به سمت کمپانی شما جاری شود.

فاخر گیفت از جمله بهترین مراکز ارائه دهنده هدیه ها و محصولات تبلیغاتی با ارائه جاکارتی تبلیغاتی با کیفیت چاپی مثال زدنی، آماده ارائه انواع هدایای تببلیغاتی برای هر برند و کسب و کاریست. اغلب محصولات این شرکت ضمانت شده هستند و در صوررت معیوب بودن برای مشتری تعویض میگرند. این نشانگر اطمینان این برند به محصولات با کیفیت خود است و به طور قطع به یقین میتواند نیاز شما را از داشتن یک محصول و هدیه تبلیغاتی با کیفیت و البته به صرفه برآورده نماید. جهت مشاهده لیست قیمت جاکارتی تبلیغاتی می توانید به بخش محصولات فاخر گیفت مراجعه کنید.