وبلاگ

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

دادن هدایای تبلیغاتی الکترونیکی یکی از روش هایی بازاریابی میباشد که چند سالی است بسیار باب شده است. هدایای تبلیغاتی هدایایی هستند که افراد و بخصوص صاحبین کسب و کار های مختلف، فارغ از این که کسب و کارشان چه اندازه ای دارند، مثلا یک مغازه هستند یا یک شرکت بین المللی، برای این که توجه مخاطبین و افراد را جلب کسب و کار و خدمات خود بکنند، از آنها استفاده میکنند.

هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که یکی از آنها هدیه های تبلیغاتی الکترونیکی میباشند. از همین رو پیشنهاد می شود که با هدیه تبلیغاتی الکترونیکی، اگر که صاحب کسب و کاری هستید و یا اگر که روش های مختلف بازاریابی برایتان جالب است، آشنا شوید.

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی چیست؟

انواع هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

انواع هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

در دنیای مدرن و پیشرفته امروز، از وسایل الکترونیکی مثل گوشی های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها، کنسول های بازی و لوازم جانبی آن ها، بسیار استفاده می شود. به گونه ای که شاید بشود گفت 90 درصد ماها، تعداد زیادی از ساعات روز را مشغول استفاده از این وسایل هستیم. از همین رو مارکتر ها و متخصصین تبلیغاتی این را فرصتی دیدند که از آن برای تشویق افراد مختلف و بخصوص مخاطبین کسب و کارها برای تبدیل شدنشان به مشتری و خریدار خدمات یا محصولات آن ها استفاده کنند. از همین رو مارکتر ها، آمدند و دسته ای جدید را به انواع هدایای تبلیغاتی افزودند، تحت عنوان هدیه های تبلیغاتی الکترونیکی.

هدایای تبلیغاتی الترونیکی، وسایل الکتروینکی پر استفاده ای هستند که بر روی قسمت هایی از آن ها، مشخصات کسب و کار افراد مثل محصولات، نام و لوگوی شرکت، خدمات یا هر چیز دیگری که مارکتر یا صاحب کسب و کار بخواهد بر روی آن مانور بدهد، چاپ و نوشته شده است.

همانگونه که پیش تر هم گفتیم به این علت که در دنیای امروز، مردم به شکل روزانه و مکرر از لوازم الکترونیکی استفاده میکنند، دادن هدیه های تبلیغاتی الکترونیک یک روش تبلیغاتی موثر میباشد، زیرا طبق تحقیق دانشمندان، دیدن بیش از حد یک چیزی، باعث میشود که آن چیز با تمام جزئیاتش در ذهن مخاطب حک شود و حذف نشود، که این قضیه با توجه به استفاده روزانه و مکرر از لوازم الکترونیکی، یک مزیت بزرگ برای کسانی که از هدایای تبلیغاتی به عنواه شیوه بازاریابی استفاده می کنند، میباشد.

کسب اطلاعات بیشتر: انواع هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

انواع هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

علاوه بر اینکه در همین امروزهم، استفاده از لوازم الکترونیکی زیاد میباشد، این میزان استفاده هر روز افزایش بیشتری پیدا می کند، به همین سبب هر روزه لوازم الکترونیکی بیشتری با کاربرد های مختلف و در شکل و شمایل متنوعی، توسط شرکتهای فناوری تولید و به بازار عرضه میشوند.

به همین خاطر همواره دست افراد و صاحبین کسب و کار ها برای انتخاب از میان لوازم الکترونیکی، و استفاده از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی، بسیار باز میباشد. برای آشنایی بهتر و بیشتر شما عزیزان با یکسری از وسایل الکترونیکی که می توانید از آن ها به عنوان انواع هدایای تبلیغاتی استفاده کنید، نمونه هایی از آن ها در قسمت پایینی معرفی شده اند.

انواع هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

انواع هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

ماشین حساب: یکی از قدیمی ترین لوازم الکترونیکی که در طول تاریخ نه تنها میزان استفاده از آن کاهش نیافته است، بلکه افزایش هم یافته است، ماشین حساب میباشد. ماشین حساب وسیله ای است که با استفاده از آن محسابات ریاضی صورت می گیرد و انختاب آن به عنوان هدیه تبلیغاتی در زمان خرید هدایای تبلیغاتی الکترونیکی، می تواند تصمیمی هوشمندانه باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: ضرورت هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار شما

فلش مموری: یکی از انواع هدیه های تبلیغاتی الکترونیکی که هم در میان مردم و هم در میان صاحبین کسب و کار های مختلف بسیار محوب میباشد، فلش مموری است. فلش مموری ها وسایلی بسیار پرکاربرد و پراستفاده هستند که برای نگهداری یا جابجایی اطلاعت از آنها استفاده میشود. پرداخت قیمت هدایای تبلیغاتی الکترونیکی در نوع فلش مموری یک سرمایه گذاری بسیار مناسب بر روی تبلیغات میباشد، زیرا فلش مموری وسیله ای است که اغلب افراد به صورت روزانه از آن استفاده میکنند. در کل خرید هدایای تبلیغاتی الکترونیکی در نوع فلش مموری راه بازاریابی مناسبی ارزیابی میشود.

پاور بانک: پاور بانک یکی دیگر از انواع هدیه های تبلیغاتی الکترونیک بسیار پر طرفدار میباشد. پاور بانکها وسیله هایی هستند که از آن ها برای شارژ مجدد گوشی بدون اتصال به برق استفاده می شود. به این علت که گوشی های هوشمند جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده اند و در طول روز ساعات بسیاری را به استفاده از آن ها اختصاص می دهیم، شارژ آن ها زود به زود به اتمام می رسد و اگر که در جایی باشیم که به برق دسترسی نداشته باشیم یا اگر که نخواهیم آن را به برق متصل کنیم، از پاور بانک ها استفاده می کنیم.

در بررسی نهایی، پرداخت قیمت هدایای تبلیغاتی الکترونیکی برای پاور بانک و تهیه آن ها در جهت خرید هدایای تبلیغاتی الکترونیکی و دادنشان به مخاطبین، یک راه بازاریابی مناسب و موثر محسوب می شود.

کسب اطلاعات بیشتر: هدایای تبلیغاتی جدید در سال 1401

قیمت هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

انواع هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

انواع هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

به طبع ما انسان ها پیش از این که مستقیم به سراغ خرید خدمت یا محصولی برویم، از پیش تحقیقات و پرس و جو های مختلفی را انجام می دهیم تا ببینیم که قیمت آن خدمت یا محصول چقدر می باشد و کدام مرکز قیمت مناسب تری را برای آن محصول یا خدمت ارائه می دهد. داستان در مورد هدیه های تبلیغاتی الکترونیک هم همین گونه است و فهمیدن قیمت هدایای تبلیغاتی ارزان الکترونیکی اهمیت بالایی دارد. اما متاسفانه به دلیل عدم وجود ثبات اقتصادی و خوشبختانه بخاطر تنوع بالایی که انواع این هدایا دارند، نمی توان قیمت مشخصی را بیان کرد. ولی در دید کلی می شود گفت که شما باید چیزی بیش از 90 هزار تومان بابت هر عدد هدیه الکترونیکی و چاپ متن مورد نطرتان بر روی آن ها در نظر بگیرید.

خرید هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

پس از گرفتن تصمیم نهایی برای استفاده از هدیه تبلیغاتی الکترونیک، نوبت به آن می رسد که به سراغ مرکز معتبری بروید تا کار تهیه هدایا و چاپ متون مورد نظر شما بر روی آن ها را انجام دهد. به همین خاطر برای این که کار شما با بالاترین و بهترین کیفیت انجام شود،

به شما توصیه می شود که برای خرید هدایای تبلیغاتی الکترونیکی حتما سری به سایت فاخرگیفت که از معتبرترین مراکز تهیه، چاپ و فروش هدایای تبلیغاتی می باشد بزنید، از مشاورین متخصص آن ها برای بهتر انجام شدن کارها مشاوره بگیرید، و از میان انواع هدیه های تبلیغاتیشان، یک نوع را با پرداخت قیمت هدایای تبلیغاتی الکترونیکی، برای بازاریابی کسب و کار خود تهیه نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *