وبلاگ

هدایای تبلیغاتی ارزان

دادن هدایای تبلیغاتی ارزان یا گران به مشتریان و مراجعین، همواره یکی از راه های تبلیغاتی و بازاریابی بوده است. صاحبین کسب و کار های مختلف همواره به دنبال گسترش کسب و کار خود و بالا تر بردن سود کار هستند. این صاحبان کسب و کار برای این که به این مهم برسند، به این نیاز دارند که کسب و کارشان را به افراد بیشتری نشان دهند و در نتیجه آن ها را تبدیل به مشتری کنند. برای انجام این کار و تبدیل افراد به مشتری هم صاحبان کسب و کار راه های بازاریابی متفاوتی را پیش رو دارند. یکی از این راه های نسبتا پر فایده دادن هدایای تبلیغاتی است. در صورتی که شما هم به دنبال روش بازاریابی مناسبی برای کسب و کار خود هستید و یا اگر که به مباحث تبلیغاتی علاقه مندید، در ادامه هم همراه فاخر گیفت با مقاله هدایای تبلیغاتی ارزان بمانید.

هدیه تبلیغاتی ارزان

قبل از این که موضوع هدایای تبلیغاتی ارزان پیش کشیده شود، بهتر است چیستی هدیه تبلیغاتی کمی مرور شود. هدیه تبلیغاتی کالایی است که نام، لوگو یا مشخصات یک کسب و کار بر روی آن قرار گرفته است و توسط صاحبان کسب و کارها و یا افرادی که آن ها را استخدام می کنند، به مخاطبان حوزه کاری شان یا مشتریان شان هدیه می دهند. عمده ترین هدفی که باعث می شود افراد از هدیه های تبلیغاتی استفاده کنند، همان طور که گفته شد، انجام تبلیغات، بازایابی و جذب مخاطبین و مشتریان بیشتر به جهت افزایش درآمد و گسترش کسب و کار است.

این هدایا ممکن است در مکان های مختلفی به مخاطبان هدیه داده شوند اما معمولا یکی از بهترین مکان هایی که امکان دادن این هدایا در آنها وجود دارد، کنفرانس ها یا نمایشگاه هایی می باشد که به طور تخصصی بر روی حوزه کاری کسب و کار مذکور فعالیت می کنند. دلیل این که این نمایشگاه ها بهتر هستند هم این می باشد که معمولا افراد مخاطب یک حوزه ی به خصوص در کنفرانس ها یا نمایشگاه های مربوط به آن حوزه، شرکت می کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین هدیه تبلیغاتی در سال 1402

هدایای تبلیغاتی ارزان | خرید هدیه تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان | خرید هدیه تبلیغاتی ارزان

بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان یا گران قیمت در زیر مجموعه روش و کمپین های تبلیغاتی چریکی یا پارتیزانی قرار می گیرند. هدیه تبلیغاتی هدیه ای می باشد که یک فرد یا صاحب کسب و کار یا هر گونه بنگاه اقتصادی، به جهت معرفی محصول، خدمات یا فعالیت های بنگاه اقتصادی خود به مشتریان و مخاطبان هدف، که قصد جذب آن ها را دارد هدیه داده می شود. موارد زیادی وجود دارند که باعث می شوند یک کسب و کار برای بازاریابی دست به دادن هدایای تبلیغاتی ارزان یا گران قیمت به مخاطبانش کند که برخی از آن ها در قسمت زیر برایتان آورده شده است.

  • جلب توجه مشتریان و مخاطبین هدف.
  • دادن حس ارزشمندی و صمیمیت به مخاطبین و مشتریان.
  • تبلیغ محصول یک شرکت، کارخانه و در کل کسب و کار.
  • تبلیغ دائمی با دادن هدایای کاربردی که تا مدت زیادی توسط مخاطبین و مشتریان مورد استفاده قرار می گیرند، مثل انواع ماگ و لیوان تبلیغاتی.
  • بازاریابی و معرفی برند به افراد و مخاطبین حوزه کاری.
  • تبلیغ خدمات و کارهایی که کسب و کار انجام می دهد.
  • مغرفی تاریخچه، شکل و روند کاری یک برند یا کسب و کار.
  • کسب محبوبیت میان مشتریان و مخاطبین و نشان دادن میزان اهمیتی که یک کسب و کار برای مشتریان و مخاطبین خود  قائل است.

انواع هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی هم درست به مانند تمامی چیز ها در این کره خاکی دارای انواع واقسام متفاوتی هستند که می توانند توسط صاحبین کسب و کار ها مورد استفاده قرار بگیرند. وجود انواع و اقسام هدایای تبلیغاتی ارزان و گران قیمت در شکل و کالا های مختلف باعث شده است که دست صاحبین برند ها، شرکت ها، کارخانجات ودر کل کسب و کار ها در بحث انتخاب و ارائه هدایای تبلیغاتی و استفاده از این روش تبلیغاتی پارتیزانی و موثر، باز باشد. هدایای تبلیغاتی همان گونه که گفته شد انواع و اقسام متفاوتی دارند که برخی از آن ها در قسمت پایینی برایتان گردآوری شده اند.

کلاه تبیلغاتی

یکی از کالا ها که از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی یاد می شود، کلاه تبلیغاتی است. خرید کلاه تبلیغاتی یک کلاه معمولی است که می تواند از جنس های کاغذ، پلاستیک، پارچه و…. ساخته شده باشد. نحوه درج تبلیغات بر روی کلاه های تبلیغاتی هم به این شکل می باشد که بر روی نقاب یا قسمت جلویی بدنه کلاه نوشته های مد نظر صاحب کسب و کار مثل نام برند، لوگو ، شعار و… چاپ می گردد.

هدایای تبلیغاتی ارزان | خرید هدیه تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان | خرید هدیه تبلیغاتی ارزان

تیشرت تبلیغاتی

از دیگر راه های تبلیغات، دادن تیشرت به عنوان هدیه تبلیغاتی است. این نوع هدیه که بسته به نوع و تیراژ سفارش، می تواند در دسته هدایای تبلیغاتی ارزان یا گران قیمت باشد. همانند کلاه تبلیغاتی نوعی تبلیغ پوشیدنی است. تیشرت های تبلیغاتی این گونه هستند که پارچه یا نوع، و رنگی یا رنگ های مختلف که به سلیقه صاحب کسب و کار می باشد، دوخته شده و مشخصات دلخواه صاحب کسب  و کار بر روی آن چاپ می شود.

لیوان تبلیغاتی

هم تیشرت تبلیغاتی و هم کلاه تبلیغاتی می توانند از هدایای تبلیغاتی پر کاربرد باشند اما لیوان های تبلیغاتی در این زمینه از آن ها بهتر عمل می کنند. زیرا لیوان وسیله ای است که ما هر روزه برای نوشیدن انواع و اقسام نوشیدنی ها از آب و چای گرفته تا …. به آن احتیاج داریم و می شود گفت که لیوان تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان و پر کاربرد است.

قیمت هدایای تبلیغاتی ارزان

در طول مقاله مطالبی درباره هدایای تبلیغاتی و انواع و اقسام آن ها مثل هدایای تبلیغاتی ارزان صحبت شد تا به شمایی که به دنبال راه بازاریابی ای برای کسب  کار خود هستید، با این روش پارتیزانی هم آشنایی ای پیدا کنید تا در صورت نیاز و دلخواه تان از آن استفاده کنید. در صورتی که تصمیم به استفاده از این روش بازاریابی یعنی دادن هدایای تبلیغاتی ارزان یا گران گرفتید، پیشنهاد می شود حتما سری به وبسایت فاخرگیفت بزنید. گروه فاخرگیفت یکی از معتبر ترین مراکز تولید، چاپ و عرضه هدایای تبلیغاتی می باشد که با توجه به تیم با تجربه و با دانشی که دارد، می تواند در این راه بسیار به شما کمک کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *